Teraz jest 26 kwi 2024, 09:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2003, 20:16
Posty: 208
Lokalizacja: B-Stok
Maciejek lepiej zrób tak jak Misek Blacha i zmien nick bo na tym masz juz przesrane .

Nigdy tak sie nie ubawiłem nawet czytając posty blaszki :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

BANANA MU BANANA :D :D :D :) :) :) :) :) :D :D :)

_________________
Sake!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
Respect :shock:
PS:ja nie pisalem o okocie ze ma kompleksy z powodu czegos..tam, a moze napisalem(w kazdym razie tego nie pmietam)zanim jeszce dostalem bana i wlasnie przez to wtedy wylecialem, ale ja nigdy pierwszy nie napisalem do kogos ze jest popie***lonym kur**szczem itp. itd. zawsze bylem w roli ofiary i tylko sie bronilem, wiec jesli tak napisalem, to wczesniej musialem zostac obrazony przez Okote.
PS2:ja stwiam te lolki :lol: z zemsty, bo mnie bardzo wku**ja, i mam nadzieje, ze tego, kto mnie zlolkowal tez wkurza ;)

_________________
Sivis pacem para bellum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 15:05 
Offline

Dołączył(a): 1 sty 2003, 14:05
Posty: 135
Lokalizacja: Gliwice
Maciejek napisał(a):
Respect :shock:
PS:ja nie pisalem o okocie ze ma kompleksy z powodu czegos..tam, a moze napisalem(w kazdym razie tego nie pmietam)zanim jeszce dostalem bana i wlasnie przez to wtedy wylecialem, ale ja nigdy pierwszy nie napisalem do kogos ze jest popie***lonym kur**szczem itp. itd. zawsze bylem w roli ofiary i tylko sie bronilem, wiec jesli tak napisalem, to wczesniej musialem zostac obrazony przez Okote.
PS2:ja stwiam te lolki :lol: z zemsty, bo mnie bardzo wku**ja, i mam nadzieje, ze tego, kto mnie zlolkowal tez wkurza ;)

Nazwales tak Gorefesta " Gorefest ty kurweszczy *mama zabroniła mi przeklinać*" czy jakos tak to bylo :roll: :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 15:30 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
MOzliwe, ale jak juz mowilem po co mialbym bez powodu kogos obrazac ?
On musial mnie wczesnije obrazic, a ja chcialem mu tylko oddac.Zreszta sam widzisz jaki on jest,przykladem jest ten topic, napisalem sobie normalnie posta nikogo nie obrazajac, z nikogo nie drwiac itp., i td., a on zaraz nawyzywal mnie od burakow, dauniakow i powiedzial, ze jestem niewychowany.

_________________
Sivis pacem para bellum!


Ostatnio edytowano 6 sty 2004, 15:35 przez Maciejek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 15:34 
Offline

Dołączył(a): 1 sty 2003, 14:05
Posty: 135
Lokalizacja: Gliwice
Maciejek napisał(a):
marcinek napisał(a):
Jak bede chcial to bede zrzedzil, to jest forum. Myslisz ze tylko zadowoleni ludzie moga sie wypowiadac. To takie modne jest jak LOTR, to tylko lizac sie po dupach.

Calkowicie sie z toba zgadzam, mnie pojechali za to, ze na jakiejs tam stronce napisalem ze bf sie zacina, ze sa lagi i ze niektorzy klanowcy za duzo sobie pozwalaja, ale to bylo przeciez tylko moje wlasne zdanie, moja opinia :!: Kazdy ma prawo sie wypowiedziec, nie obrazajac przy tym innych :x

Gore tylko przystoczył fakty twojego burackiego i chmskiego zachowania na serwach. potem to ty już bluzgałeś i obrażałeś innych :? :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 15:38 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
Ale moja zachowanie na jednym serwerze jeszcze o niczym nie swiadczy, po prostu jak my wszyscy czasami- mialem zly dzien, bylem zdolowany roznymi problemami, a tu jeszcze mi sie trafil jakis teamkiller.

_________________
Sivis pacem para bellum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 1 sty 2003, 14:05
Posty: 135
Lokalizacja: Gliwice
Maciejek napisał(a):
Ale moja zachowanie na jednym serwerze jeszcze o niczym nie swiadczy, po prostu jak my wszyscy czasami- mialem zly dzien, bylem zdolowany roznymi problemami, a tu jeszcze mi sie trafil jakis teamkiller.

widze że brak ci kultury i wychowania :? nienawidze grać gdy ktoś mi nieustannie bluzga, dziwie sie że nie dostales wtedy chociaz kicka...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 15:47 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
Nio wlasnie, ja nie dostalem kicka, ten teamkiller tez nie dostal=chyba admin poszedl na piwo ;)
Nie wierze ci, ze nigdy nie bluzgales na zadnym serwerze.
A tak w ogole to cala ta afera z ponownym zbanowaniem mnie zaczela sie od tego jak na jakies stronie napisalem, ze mi sie bf przycina, ze mam lagi, i ze niektorzy klanowcy nie powinni byc klanowcami bo robia basecamping. I zaraz nie wiem dlaczego wszyscy na mnie naskoczyli, zbluzgali , zmieszali z blotem, itp. itd. wiec sam widzisz, ze to nie ja zaczalem.

_________________
Sivis pacem para bellum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 15:50 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
bo zes nasral we wlasnym gniezdzie... tu mozesz pisac ze ci sie tnie na p4 3.6 HT i 9800xt i 2 GB ramu.. a nie na stronie z opisem gry.. pozatym powinienes wiedziec kiedy sie zamknac i nic nie pisac...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 16:20 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
Jak juz kiedys ktos madry powiedzial, kazdy ma prawo miec wlasne zdanie na dany temat.Marcinkowi tez sie oberwalo, za to ze napisal ze niespodobal mu sie zbytnio powrot krola.Ale widocznie na tym forum nie mozna miec wlasnego zdania, bo zaraz cie zbluzgaja i zmieszja z blotem.
Kiedy ktos ma od was odmienne zdanie to znaczy ze trza go zwyzywac?
Coz, wole juz sie nie odzywac i ogladac te strone, niz dalej usilnie dazyc do tego, zeby traktowano mnie sprawiedliwie,na rowni z innymi, ale za to nie miec mozliwosci podziwiania battlefield1942.pl.Ale jesli decyzja bylaby jednoznacza, to mialbym pewna propozycje, zawiesilibyscie mi na jakis okres mozliwosc pisania postow(ale pod warunkiem, zeby nikt niczego o mnie nie pisal),ale tak zebym mogl przegladac forum i strone http://www.battlefield1942.pl

_________________
Sivis pacem para bellum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2004, 16:22 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
***** a nie mozesz poprostu sam z wlasnej woli sie ZAMKNAC!!!???? :!:
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL