Teraz jest 29 mar 2024, 13:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 830 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2004, 23:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
SPQR vs. Rizla Obrazek
http://www.clanbase.com/warinfo.php?wid=3191729
Score: 372:39

O samym meczu nie można wiele napisać, krótkie piłki poza jedną rundą na Baxe, mapy, do której w ogóle nie byliśmy przygotowani, gdyż Rizla poprosiła mnie, aby zamienić ją za Iwo Jimę tuż przed meczem. Zgodziłem się - lubię mecze w dobrej atmosferze a na brak dobrych graczy nie narzekam. Szybki rozkład, pierwsza runda przeciętnie, druga bosko. Stalingrad poszedł wspaniale, dwa razy do zera dostali. :)

Po wygranej udałem się na stronę CB aby wpisać wynik i co się okazuje?

"Senatus PopulusQue Romanus win from (rizla) - Swedish Division by forfeit and gain 10 rating points ((rizla) - Swedish Division lose 120 points)"

Po długim dochodzeniu "O co kurde chodzi", po rozmowie z Honanem okazało się, że dzisiaj admini CB testowali nowy program skanujący serwery i porównujący ich stan z wpisami do CB. Rizla użyła niedozwolonych zawodników i dostali foreita z penalty -120pkt, natomiast my zyskaliśmy nędzne +10. Rzućcie okiem na screena: http://web.dkm.cz/Honan/rizla.jpg

:arrow: Oczywiście nie obyło się bez fachowej pomocy BCJ'ota, z klanu UKF - dzięki stary :D

Innymi słowy - watch out! Honan is watching you :P

p.s. Rizla (Szwedzka Dywizja) wchodzi w hibernację i zgodziła się podjąć jutro rozmowy z DvO, abyśmy jednak dostali punkty, na które zasłużyliśmy. Dziwne jak na ten klan i tych ludzi ;)

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Ostatnio edytowano 14 maja 2004, 15:42 przez yacub, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2004, 23:48 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
zlapcie DvO - moze sie uda, ze dostaniecie te 60pkt. ale zagadajcie z nim - najlepiej najpierw mailem (i tak nie przeczyta :/) a pozniej na ircu... lapcie (ciezka sprawa :D)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2004, 09:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
To moze do czasu wyjasnienia sprawy nie bede pisal news'a, bo moze zamiast forfeita bedzie "normalna" wygrana i 60 punktow?

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
marcinek napisał(a):
To moze do czasu wyjasnienia sprawy nie bede pisal news'a, bo moze zamiast forfeita bedzie "normalna" wygrana i 60 punktow?

Nie pisz jeszcze. Dzisiaj od 17 będę starał się dorwać DvO (co jest nielada wyczynem). Po finałowym rozwiązaniu problemu możesz napisać o nowym systemie wykrywania przekrętów ;) Ostatnio podczas meczu z Puppy mieliśmy 2 Maxwellów :D Tyle, że jeden z 1nką na końcu :D Swoją drogą - fajnie, że ktoś czuwa.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2004, 14:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Niech to wychędorzy banda orków :evil: Nie ma odwrotu od decyzji :evil:

Marcinek, czyń swą powinność :twisted: (nie zapomnij o stosownym wyniku, nie tylko pieprzonym forfeit :evil: )

System monitoringu, według zapewnień DvO, będzie towarzyszył już niedługo wszystkim meczom CB. I good :P

UPDATE: Rizla się rozwiązała... Eh... dostaliśmy karę za wygranie z cheaterami, a oni bezczelnie zakładają nowy klan... eh...

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Ostatnio edytowano 12 maja 2004, 17:34 przez yacub, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2004, 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Poczynilem :wink: .

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2004, 01:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
SPQR vs. JAG Obrazek
http://www.clanbase.com/warinfo.php?wid=3182136
Score: 475 : 59
Mapy: Stalingrad (nasza) / El Alamein (ich)

Stalingrad poszedł zgodnie z planem, czyli jak po maśle. Szybko przejęliśmy środek, broniąc go zaciekle. O ile po stronie Axis po przejęciu ich domku lock nie wyszedł, o tyle po stronie Allied większych problemów nie było. Dwie rundy dostali do zera. Mają bardzo słabych assaultów.

Na ElAla również niczego odkrywczego nie pokazali. Jako Axis usilnie starali się odbić północ, co im nie wyszło, na środek przeprowadzili może 2 ataki, w tym jeden, pod koniec quasi-udany. Po stronie Allied mieli małe możliwości manewru, bo nie pozwoliliśmy im wyjść z bazy. Przynajmniej nie za daleko. W ostatnim akcie desperacji udało im się wyszarzać środek i północ broniąc ostatnich 4 ticketów ;)

Przed meczem ustaliliśmy, że nie wjeżdżamy sobie ciężkim sprzętem do bazy, jednak nie wiem jak to sprawdziłoby się w praktyce, gdyż nie mieli okazji potwierdzić swoich obietnic. Muszę przyznać, że jak na francuski klan to jestem zaskoczony kulturą gry :) Poza sporadycznymi narzekaniami na ataki naszego lotnictwa na ElAla czy deszcz granatów na Stalinie ;). Ogólnie klan przeciętny. Jednak w momencie, kiedy piszę te słowa wynik nie jest jeszcze przez nich potwierdzony. Mam nadzieję, że żabojady nie kręcą jakiegoś numeru na boku ;-)

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2004, 06:55 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2003, 20:43
Posty: 72
Lokalizacja: Warszawa-Bielany
powiem Ci yacub, że prawdopodobnie będziecie musieli czekać na automatyczną akceptację wyniku...
UKF rozegrało z nimi mecz w ladderze Infantry zabierając im jakieś89pkt. w ladderze, na nasze punkciki czekaliśmy aż do automatycznej akceptacji wyniku :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2004, 11:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Franciszek Dolas napisał(a):
powiem Ci yacub, że prawdopodobnie będziecie musieli czekać na automatyczną akceptację wyniku...
UKF rozegrało z nimi mecz w ladderze Infantry zabierając im jakieś89pkt. w ladderze, na nasze punkciki czekaliśmy aż do automatycznej akceptacji wyniku :roll:

Jednak potwierdzili ;) Jak już mówiłem, mecz przebiegał w bradzo przyjacielskiej atmosferze... tyle tylko że zabijaliśmy się nawzajem :D Aktualnie SPQR znajduje się na 23 miejscu, za mecz +60 punktów. Tym razem nikt nie podmieniał sobie zawodników :D

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2004, 11:59 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2003, 02:17
Posty: 668
Lokalizacja: No własnie skąd ?
Good Job Gentelmens :wink:

Mam nadzieje, ze i my w najblizszym czasie cos zwojujemy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2004, 22:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
SPQR vs. FUBAR Obrazek
http://www.clanbase.com/warinfo.php?wid=3219822
Score: 333 : 54
Mapy: Stalingrad (nasz) / Battle of The Bulge (ich)
Punkty: +65, aktualne miejsce: 19 (1,223 points)

Z meczem były początkowe jaja, gdyż w momencie zatwierdzania (niedziela), według CB była Gazala, na którą specjalnie Praetoriusa od dziewczyny dociągnąłem, a podczas meczu okazało się, że z ich strony jest BotB ? sprawdziłem w CB i co? I jest Bugle :D Nie wiem co jest grane, ale it sux ass. Nie mogliśmy się nie zgodzić, może jakiś bug, albo może coś IE zapamiętał? nie wiem, ale zgodziliśmy się na BotB.

Battle of The Bulge zostało rozplanowane w 5 minut przez Kal-El?a, aka Kasia. Jako Axis, pomimo 2 podejść do głównej bazy nie było wielkich trudności. Może jeszcze poza bunkrem, gdzie było 3 obrońców plus czołg ukryty daleko za nim, lecz będący w stanie szybko wspomóc przyjaciół. Z tych zapędów wyleczyli go dość skutecznie Blade i Ziutek. Jako Alianci długo broniliśmy 2 brzegu. Ich cała siła uderzyła na bunkier, gdzie ja pojawiłem się z bazooką rozwalając inżyniera naprawiającego swój czołg, oraz rzutem na taśmę drugiego PIV, mnie natomiast wykończył Tygrys. Bazę udało im się zdobyć na 1:20 przed końcem rundy, ale ich pech w tym, że my mieliśmy jeszcze 3 flagi ;) (tutaj zdobyli swoje 54 punkty)

Stalingrad, jako nasza mapa jedynie po stronie Axis stworzyła nam trudności w postaci 2 flag przejętych przez wroga (i paru blugów :lol: ), poza środkiem. Trwało długo, ale odbiliśmy w końcu nasze flagi, środek zachowaliśmy i jazda. Po stronie Allied kilka razy odbili nam środek, my odbiliśmy go raz więcej, następnie Pancho zajął im HQ i mieli "po ptokach". Reszta jest milczeniem.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2004, 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
Ich gracze może nie rzucają na kolana skillem, ale trzeba przyznać, że prezentują przyzwoity poziom. Lolkami na pewno nie są. Nienajgorsi assualci, niezli czołgiści. Dobrze opanowali metody ukrywania się na mapie i atakowania czolgów przeciwnika bazookami. Pomimo, że obie rundy na Stalinie wygraliśmy, trochę się z nimi przemęczyliśmy. Na Bulge starali się zaprezentować oryginalne zagrania taktyczne, ale nie zdały egzaminu i zakończyły się dla nich zgubnie. Przy okazji trzeba oddać sprawiedliwość, że mieliśmy dużo lepsze pingi. Na Bulge rozegranym na Widmie, miał każdy z nich po ponad 100ms. Na Stalinie rozegranym w UK mieliśmy porównywalne pingi.

_________________
Civis Romanum eram.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2004, 12:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
Założyłem się że dobiję dzisiaj do 1000 postów, więc pisze gdzie popadnie :-)

PS.
Ten post to czyste statsienie..proszę o wyrozumiałość..
Dziękuję za uwagę :P :twisted:

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2004, 20:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
ClanBase Infantry Ladder
SPQR vs. 515TEM Assault Team Obrazek
Score: 332 : 0
Punkty: +57, aktualne miejsce: 12 (1.145 points)
Skład: Pancho, Titus, Strzelec, Yacub

Mecz był dziwny - pierwsza runda, ich serwer, my jako Allied, poszła bajecznie. 515TEM nie stawiał wiekiego oporu, pomimo sporej przewagi pingowej (my - ok. 80ms, oni ok. 20ms). Dostali 150:0.

Druga runda, Widmo, przed meczem 515 składa deklarację, że jeśli tickety spadną poniżej 150 to oni wychodzą. Spadły w ciągu 4 minut 30 sekund :D Szybko zajęliśmy wszystkie flagi i było po sprawie. Wedle umowy tą rundę umoczyli 182:0.

Jako ciekawostkę mogę dodać, że dwie osoby w SPQR były "lekko" niedysponowane: ja, na mega-kacu oraz Titus, ostro świętujący niedzielę ;)

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 830 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 56  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL