Teraz jest 16 maja 2024, 17:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1034 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 18:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Ja juz znalazlem sprzet dla siebie:
http://military.pl/s/m/CBB6254.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 18:52 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
:lol:
smaug ale klimat nie ma co!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
TuReK napisał(a):
Westbam napisał(a):
TuReK napisał(a):
:roll: :( ehm... no narazie sobie mogę pomarzyć o takim sprzęcie ... bo moje dochody jako gimnazjalisty nie pokryją kosztów tego ... choć fajne to jest bo miałem okazję liznąć to (oj fajnie dostać z 1m z elektryka w plecy) :)


lol ja jestem w 2 klasie szk. sredniej, wystarczy umiec oszczedzać i tyle...

obecnie mam moze mało kasy ale wiem że do czerwca jak dobrze pojdzie bede mial na gun, całe oporządzenie glowy i twarzy, i jeżeli Bozia pozwoli to jeszcze mundurek sobie sprawie :], po wakacjach jak sie cos zarobi to sie moze i jakiego aega kupi =)

TRZEBA SOBIE JAKOS RADZIC :D


ba w wakacje zarabiam na budowie... w ciągu roku w firmie u ojca + kieszonkowe ale inne konieczne wydatki ehm... powoduja za jestem na 0 :?


to nie pij tyle :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2004, 21:31
Posty: 427
Zakupiłem wczoraj sobie spluwkę S&W Sigma 40F z napędem na dwutlenek węgla
No więc tak... Pierwsze wrarzenia:

Waga: niecały kilogram (985g)
Poj maga: 39 kulek

Zamek wykonany z metalu (najprawdopodobniej alum), cała reszta (mowa o "skorupie" ) ze starego dobrego ABSu. Jakość wykonania oceniam na bdb (dla tych co nigdy na żadnym swoim spr nie widzieli tego skrótu wyjaśniam: 5 [słownie: pięć])
:lol: Na rękojeści widnieje logo S&W, na zamku z jednej strony widać napis "SMITH & WESSON" poniżej "SPRINGFIELD MA USA.", obok "Model SW40F". Po drugiej stronie zamka juz mniej ciekawe... "Caution", "Incapable of firing with magazine remowed", no i takie juz w ogóle gównane... :roll: "Made in Taiwan"

Klamka posiada regulowany Hop-Up do którego dorzucono malutki, sympatyczny kluczyk imbusowy.
Moc tego guna podobno wynosi około 1.5J - dla porównana dodam, że mój poprzedni gun (Hardball) miał... baaaa... on nadal ma... 0.4J. Czy boli? Nie wiem masohista nie jestem żeby samemu se strzelać z tego guna... Z hardballa sie odwarzyłem zaatakować swoje udo i mało sie nie popłakałem, :wink: więc teraz nie bede ryzykował

8) Co by tu jeszcze napisać...
Spluwka ma taką sobe wadę związaną z jej napędem... Otóż przy szybkim (czyt. bardzo szybkim) i długotrwałym strzelaniu może zamarznąć zawór od gazu Ale wystarczy włożyć na chwile w majty :wink: (nie dosłownie), żeby po chwili Sigma znów zaczęła kulkami pluć jak należy...
Wg mnie wadą jest również bardzo "wystający" magazynek, ale coż... nikt nie jest doskonały

Plusy:
- moc 1,5J
- zasięg niemal 50m
- regulowany HU
- ciężki
- Blow Back

Minusy:
- "odstający" magazynek
- zamarzanie zamka

Ponizej zamieszczam 2 fotki ;)

Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 18:55 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Smaug_PRAWDZIWY napisał(a):
Ja juz znalazlem sprzet dla siebie:
http://military.pl/s/m/CBB6254.html

buahahha :lol: :lol:

Do tego trzeba mieć duuuże płuca :D ale za to jaka oszczędność na początek... :roll:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2004, 15:48
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa
Slaj "odstajacy" znaczy ze to na zdjeciach to jest juz uzbrojony gun gotowy do odpalenia? Troche lipa ze tak odstaje...

_________________
ETCS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, 22:15
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
co do sprzętu to jak masz 400-500 zł to lepiej poczekaj do ok 1000zł, dozbieraj, cierpliwie, nie ma co się spieszyć Westbam jak w 2klasie ogólniaka jesteś to masz jeszcze troche czasu na rozkrecenie się, kup sobie AEGa od razu, naprawde szkoda kase na gaziaka wydac i potem zbierac na aega, bo z aegiem masz wszystko od razu, a z samym gaziakiem masz tylko broń boczną... ciuchy militarne to prawie każdy w domu ma, a jak nie ma naprawde mozna za 160zł juz kupic spodnie+ bluzę(najtańszy - brytyjski DPM) a co do ochrony oczu to wiesz, ludzie mówią gogle kupować itp, jak kto lubi
niektórzy są pr0 albo po prostu chca wyglądać realistycznie tzn miec do full komando ubioru full komando gogle, ich osobista srawa i odczucia w które nie wnikam ale ja ci powiem z własnego doświadczenia
sam używam okularów za 10ZŁ (słownie dziesięć) i zanim ktokolwiek powie że tandeta i że oszczędzam na własnym zdrowiu to powiem tak - klasa optyczna 1F (wszystkie gogle i okulary UVEX - szeroko polecane do ASG mają tą klasę optyczną), test praktyczny - seria od dzikkiego z odległosci 1metra na sprezynie 190%(stockowy aeg - 280fps to spręzyna 100%) - ZERO śladów, pęknięc, pajączków, NIC, w boju dostałem przez ryj kilka razy itp itd, okulary widoczne na zdjęciu do którego link podał holman - http://www.holman.neostrada.pl/CAM_0658.JPG - wiszą sobie seksownie w dekolcie mojej bluzy P41 USMC HBT (ow yeah ;) )
poza tym zaletą okularów jest to że mniej parują - bo mit ze gogle nie parują to mit, KAZDE gogle i okulary(jeśli biegasz to się pocisz, jak sie pocisz to parujesz i gogle też) parują prędzej czy później, a okulary mają tą niezaprzeczalną zaletę ze zdejmujesz, antifoga i zakładasz z powrotem w minute, a z goglami troche więcej *mama zabroniła mi przeklinać* się jest(szczególnie jeśli chodzisz w hełmie)

co do mojego sprzętu to jako fan 2WŚ i w ogóle thompsona jako najlepszego PM'a wszechczasów, i wizualnie i w ogóle sprawiłem sobie to cacuszko, na poczatku biegałem w zwykłych bojówach które miałem prywatnie i bluzie za 30zeta w dpm'ie holenderskim i masce do painta od qmpla i butach traperach za 80zł które miałem w domu na stanie jako obuwie zimowe(do dzis w nich biegam bo są zajebiscie wygodnie, tyle ze przemakają) - tak więc mówienie ze do AEG'a/gaziaka dochodzi w **** kasy od razu to *********.

potem oczywiście doszły akcesoria, ładownice, magazynki dodatkowe, hełm, odzienie, oporzadzenia(szelki, pas, zasobniki), opinacze i takie tam pierduły dla pełnego WW2 USMC impression ale jestem zadowolony, fakt, poszło na to drugie tyle kasy minimum co na samego aega na poczatu, ale naprawde nikt nigdzie cie nie zjebie ze biegasz w brzydkim stroju, kazdy biega jak chce i **** reszcie do tego, mozesz latac w kreszowym dresie, byle byś sie dobrze w nim kamuflował i miał czym siekać z krzaków kulkami, bo imho ważniejsza jest brońw starciu, a gaziak na początek to imho zły wybór... jak uzbierałes już na gaziaka to zacisnij pasa władziu i dozbieraj na aega, bo jak go kupisz to stwierdzisz ze było warto :D

_________________
Cpt.Frank Castle
GSGT, Bravo Comp., 2nd Plt.
M15A2 Rifleman


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 19:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
A ja ma Mke

Obrazek

a Lejm ma Tomiego

Obrazek

jestesmy pr0 przech00je :lol:

_________________
http://www.bravo-company.pl


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 19:55 przez Holman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
chyba zaczne zbierać :)

@morthag : ej a czy ja coś pije :>?

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, 22:15
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
pr0 jak przech00y jestesmy Hol :D

_________________
Cpt.Frank Castle
GSGT, Bravo Comp., 2nd Plt.
M15A2 Rifleman


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2004, 21:31
Posty: 427
Obrazek

:P :lol:


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 20:31 przez Slaj, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 20:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Buuhehehe trzeba byc niezle zdesperowanym :lol: Zastanawiales sie moze kiedys do czego sluzyla ta muszla ? :)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, 22:15
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
kretem pewnie przejechał dla pewności, nie ma to jak stare gówno wżarte w ścianki na głowie...

co to za scenario? atak na pociąg widmo? :)

_________________
Cpt.Frank Castle
GSGT, Bravo Comp., 2nd Plt.
M15A2 Rifleman


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 20:19 przez LameBoy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2004, 21:31
Posty: 427
Holman napisał(a):
Zastanawiales sie moze kiedys do czego sluzyla ta muszla ? :)



Czysssta :D była ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2005, 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2004, 21:31
Posty: 427
LameBoy napisał(a):

co to za scenario? atak na pociąg widmo? :)


Zmasowany atak na puszkę :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1034 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 69  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL