Teraz jest 19 maja 2024, 08:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
Maciejek napisał(a):
Kiedys jakis gamon przekrecil tak smiesznie moje nazwisko i juz tak zostalo.Wyglada na to, ze bede musial sie pogodzic z tym, ze mam w zyciu zaje***go pecha, ale pociesze sie tym, ze to nie oja wina, ze na tym zafajdanym swiecie panuje taka cholerna niesprawiedliwosc.
Ja bym to zglosil do trybunalu konstytucyjnego, tak zdecydowanie tak bym to zrobil


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Pinky..opanuj się :evil: prawie mi zwieracze nie puściły :lol: czytając komentarze koło zdjęć :lol: :lol: :lol: :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:09 
Offline

Dołączył(a): 1 sty 2003, 14:05
Posty: 135
Lokalizacja: Gliwice
Pinky napisał(a):
MK napisał(a):
jedno mnie dręczy drogi Maćku :D dlaczego zatem dałeś sobie taki nick skoro nie masz na imie Maciejek??bo coś tutaj nie kapuje... :?

on jest jedna wielka zagadka, moze jest jednym z listy ktora sie znajduje tutaj:
http://www.aleryj.prv.pl

LOL :!: :lol: ja obstawiam nr.7 oraz 9 :wink: :wink: żart :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Maciejek napisał(a):
Kiedys jakis gamon przekrecil tak smiesznie moje nazwisko i juz tak zostalo.Wyglada na to, ze bede musial sie pogodzic z tym, ze mam w zyciu zaje***go pecha, ale pociesze sie tym, ze to nie oja wina, ze na tym zafajdanym swiecie panuje taka cholerna niesprawiedliwosc.

Obrazek albo niech Ci Obrazek gdy wyjdzie nowy patch. Zrozum wreszcie, że nikogo nie intersuje jak bardzo jesteś głupi, aby pojąć, że "pech" nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu zniknij na jakiś czas, potem może wróć, ale pod inną ksywą i zachowuj się jak człowiek. The End.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:11 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2002, 22:32
Posty: 1397
Lokalizacja: Wawa
Maciejek napisał(a):
Kiedys jakis gamon przekrecil tak smiesznie moje nazwisko i juz tak zostalo.Wyglada na to, ze bede musial sie pogodzic z tym, ze mam w zyciu zaje***go pecha, ale pociesze sie tym, ze to nie oja wina, ze na tym zafajdanym swiecie panuje taka cholerna niesprawiedliwosc, bede chyba musial trzymac jezyk za zebami, chociazbym kipial ze zlosci i nie wiem jak palal checia unicestwienia tego kto mnie obraza, inni jakos moga sobie pozwalac na obrazanie i ponizanie innych, widac sa rowni i rowniejsi.Ale coosh, po co ja to wszystko pisze i tak wszyscy maja mnie gleboko w pupie, zarz mnie ktos pojedzie, albo zateksci czyms w stylu, oj jak bardzo mi ciebie zal, urzekla mnie twoja historia,Musze sie zgodzic z Yacubem, napewno nigdy nie zostane patriota, nie ma sensu.

wzruszyla mnie twoja historia :P

_________________
Pan Szmata
OBIT M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS

HIC NATUS EST
Scierkens
M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
MK napisał(a):
Pinky..opanuj się :evil: prawie mi zwieracze nie puściły :lol: czytając komentarze koło zdjęć :lol: :lol: :lol: :shock:

nie no ja sie poplakalem hahahahahaha leje juz od pol godzinyz maciejka i topiku o anglojezycznym forum (zbadajcie obrazki tam) hahahahahahahahahahahahaa

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
Holman napisał(a):
nie no ja sie poplakalem hahahahahaha leje juz od pol godzinyz maciejka i topiku o anglojezycznym forum (zbadajcie obrazki tam) hahahahahahahahahahahahaa
Ja nei wiem czy sie smiac czy plakac. Znacyz placze juz ze smiechu od momentu jak Pinky pokazal zdjecia maciejka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
Maciejek napisał(a):
Pinky, skoro ty jeszce ogladasz kreskowki, w dodatku jaies nieznane, to nie mam o czym z toba gadac, to tlumaczy twoje zachowanie:lol:


Nieznana ?!?!? Ta kreskówka wymiata =] Chyba każdy to potwierdzi :D

Wracając do Topicu :

The Return Of The King to NAJLEPSZY film jaki kiedykolwiek widzialem. Nic mi się nie podobało, może oprócz macanki z hobbitami na koniec :-/ , ale innej opcji chyba nie było. Film Mega Total Super Wypas, chyba jeszcze raz sie wybiore. A DVD chyba napewno qpie :!: Jak ktoś nie był, to niech w te pędy leci ;]

[/u]

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
SouthMan napisał(a):
A DVD chyba napewno qpie :!:

Ale obowiązkowo wersję rozszerzoną - 40 minut dodatkowe 8)

SouthMan napisał(a):
Jak ktoś nie był, to niech w te pędy leci ;]

Jak był to radzę iść raz jeszcze - naprawdę wieele rzeczy umyka za pierwszym razem :wink:

ps. zaraz nas zmasakrują, że OT robimy :lol:

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:26 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2002, 22:32
Posty: 1397
Lokalizacja: Wawa
ja se poczekam az wyjdzie trylogia na dvd (wszystkie przedluzone :P) i kupie ;)

_________________
Pan Szmata
OBIT M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS

HIC NATUS EST
Scierkens
M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
yacub napisał(a):
SouthMan napisał(a):
A DVD chyba napewno qpie :!:

Ale obowiązkowo wersję rozszerzoną - 40 minut dodatkowe 8)



O innej nie ma mowy :wink: Ale też chyba pójde za radą Mr. Szmaty, trylogia, wszytko rozszerzone. MJUT :D

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Pan Szmata napisał(a):
ja se poczekam az wyjdzie trylogia na dvd (wszystkie przedluzone :P) i kupie ;)

Tracisz super figurki :wink: Gollum kicks ass :wink: Po za tym film dokumentalny, o tym jak tworzono oręż oraz same postaci powalił mnie kompletnie. Figurka (Smeagol) dołączona do TTT jest odlewem z oryginału, który posłużył jako wzorzec do nakręcenia scenki z rybką :wink:

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:48 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
Jak moge zrobic, zeby przy poisaciu odpowiedzi na post w okienku "przeglad tematu" byly widoczne wszystkie posty, a nie tylko te z ostatniej strony topica ?Blagam was wybaczcie mi ze pisze w tym momencie nie na temat, ale cyba nie oplaca sie zakladac po to nowego topica. :lol:

_________________
Sivis pacem para bellum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2003, 14:31
Posty: 724
Lokalizacja: Dead Warschau
Maciejek napisał(a):
Kiedys jakis gamon przekrecil tak smiesznie moje nazwisko i juz tak zostalo.Wyglada na to, ze bede musial sie pogodzic z tym, ze mam w zyciu zaje***go pecha, ale pociesze sie tym, ze to nie oja wina, ze na tym zafajdanym swiecie panuje taka cholerna niesprawiedliwosc, bede chyba musial trzymac jezyk za zebami, chociazbym kipial ze zlosci i nie wiem jak palal checia unicestwienia tego kto mnie obraza, inni jakos moga sobie pozwalac na obrazanie i ponizanie innych, widac sa rowni i rowniejsi.Ale coosh, po co ja to wszystko pisze i tak wszyscy maja mnie gleboko w pupie, zarz mnie ktos pojedzie, albo zateksci czyms w stylu, oj jak bardzo mi ciebie zal, urzekla mnie twoja historia,Musze sie zgodzic z Yacubem, napewno nigdy nie zostane patriota, nie ma sensu.


Sniff, sniff, doprawdy, wzruszyło mnie to, Szmatex - nie pozostaniesz sam

Maciejek, powiedz mi jedno, mamy za ciebie płakać? za to, że jesteś jakimś debilem który nie umie sie przyzwoicie zachować i pali teksty z dupy? za to że każdy się z ciebie przez to śmieje? o nie, ja odpadam.

o i właśnie, zapomniałem powiedzieć - mów mi, gościu, wielki, czarny, perfidny, zły szatanista, bo tak samo jak yacub - słucham metalu (mam nadzieję że się z tym nie pomyliłem i to akurat ty jesteś mym pobratymcą, yacubie ;) ), człowieku. Pentagram wytatuowany na czole to jest coś


Ostatnio edytowano 5 sty 2004, 22:55 przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Tzeentch napisał(a):
o i właśnie, zapomniałem powiedzieć - mój mi, gościu, wielki, czarny, perfidny, zły szatanista, bo tak samo jak yacub - słucham metalu, człowieku. Pentagram wytatuowany na czole to jest coś

To kiedy tego koziołka Bracie? :twisted: :wink: :twisted:

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL