Teraz jest 19 maja 2024, 07:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
Maciejek napisał(a):
PS:A tobie pasuje Cyryl :lol: :lol: :lol:
PS:Ale wyrabana ta stronka wszytsko sie zgadza :shock:
Co mowisz? Cyryl masz na imie? A looz spoczko.

UPDATE
Cytuj:
musze to kumplom pokazać bo dawno juz nie widzialem takiego typka jak ty
Nie no mowilem cala Polska z ciebie peka i leje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
eee czy my jeszcze chcemy tego "leszcza" i "nieudana aborcje" na forum :?: BANAN requested, to juz drugi by byl, ten koles jest niepoprawny hahahaha, totalna recydywa :lol:

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 15:34
Posty: 882
Lokalizacja: Milanówek
Kaczy wygląda na to, że jestem wyjątkiem, ja się z niego nie leje - ja go poprostu OLEWAM :)

_________________
Człowiek musi czasem zrobić coś głupiego, inaczej nie jest człowiekiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:48 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
A ciebie mozeby nie wkurzylo, kiedy wszyscyby na ciebie najechali, a jeszcze do tego jakis przyglupi kmieciu co przezd chwila dopiero wbil sie na forum decydowalby o twoim losie ???????No way, nie wierze !!
PS:Holman, nie pamietam , zeby tiger mial juz jakiegos bana, bo to jego okreslilem typi epitetami, ale jasli tak ma byc to zgadzam sie na bana dla niego, bo dopiero ci sie pojawil, a chcialby juz wszystkimi rzadzic, uwazaj, tylko jedno jego slowo i wylatujesz :lol:

_________________
Sivis pacem para bellum!


Ostatnio edytowano 5 sty 2004, 21:51 przez Maciejek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
1. Marcinek - Mam nadzieję, że nie jesteś jednym z ciołków, na modłę IMDB, którzy, aby się wyróżnić spośród zafascynowanych filmem, plują na niego. Choć i tak cholernie ciężko jest mi uwierzyć, że komuś się nie podobał (nawet moja przyjaciółka, która dostawała drgawek na dźwięk słów "fantasy" po wyjściu z kina powiedziała: "OMFG... jeszcze raz!"). No cóż - de gustibus not dysputantum - wszak każdy ma prawo do swojego zdania. Niemniej jednak jestem pełen podziwu :wink: Mnie wgniotło w fotel :wink: Przynajmniej nie mówisz, że "Film nigdy nie dorówna książce" - 80% wypowiedzi na forach ostatnio :lol: Jakby próbował i jakby książka była idealną :lol: Jeszcze ci 12-latkowie, którzy ciągle krzyczą, że Trylogię wspaniale się czytało, choć jest tam cała masa scen, które z powodzeniem mogłyby nie istnieć, gdyż najzwyczajniej przynudzają (albo w ogóle nie pasują - vide Tom Bombadil), przez co książka momentami działa jak tabletka nasenna :wink: BTW - polecam: "Pamięć, Smutek i Cierń" Tad'a Williams'a.

2. Maciejek - znajdź pierścień.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
M.I.S.I.E.K napisał(a):
Kaczy wygląda na to, że jestem wyjątkiem, ja się z niego nie leje - ja go poprostu OLEWAM :)
E tam to to samo :twisted: ja wszystkie wypowiedzi maciejka skomentuje krotko
zal dupe sciska!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Maciejek - to dla ciebie (zapozyczone od Okoty z innego topicu)

Obrazek
I wiecej nic nie trzeba dodawac

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:51 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2004, 17:58
Posty: 2
Lokalizacja: Szczecin
ja jestem dopiero początkującym graczem i szczerze mowiąc osoby typu Maciejek odstraszają mnie od sceny. Grałem w różne gry sieciowe i musze przyznać że takiego chama dawno nie widziałem. wiem że wlasciwie cala scena jest jak rodzina ale ludzie typu Maciejek ją niszczą i wprowadzają zament. Może teraz drogi Macieju każesz mi się zamknąć bo jestem użytkownikiem tego forum od paru dni :?: :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
Poprostu ŻENADA

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
Ale z was gamonie, ja tysz sam siebie olewam(bynajmniej nie przy sikaniu), myslicie, ze j a to wszystko pisze, zeby kogos obrazic? :lol:
Skumajcie wreszcie, ze dzieki tym ********* wszyscy macie na koncie o kilkanascie postow wiecej po kazdej mojej wypowiedzi ;)

_________________
Sivis pacem para bellum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 1 sty 2003, 14:05
Posty: 135
Lokalizacja: Gliwice
Pinky napisał(a):
Poprostu ŻENADA


Święta racja :!:

a tak BTW przypomina mi sie dzieciństwo i bajki na cartoonnetwork in inglisz :lol: ahh to byly czasy

APDEJT:
Maciejek podnieca cie to czy jak :?: Boże wróć nam Blache :!: :!: :lol:


Ostatnio edytowano 5 sty 2004, 22:01 przez terrence, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
jedno mnie dręczy drogi Maćku :D dlaczego zatem dałeś sobie taki nick skoro nie masz na imie Maciejek??bo coś tutaj nie kapuje... :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
MK napisał(a):
jedno mnie dręczy drogi Maćku :D dlaczego zatem dałeś sobie taki nick skoro nie masz na imie Maciejek??bo coś tutaj nie kapuje... :?

on jest jedna wielka zagadka, moze jest jednym z listy ktora sie znajduje tutaj:
http://www.aleryj.prv.pl

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:04 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2003, 20:57
Posty: 562
Lokalizacja: Stąd!
Kiedys jakis gamon przekrecil tak smiesznie moje nazwisko i juz tak zostalo.Wyglada na to, ze bede musial sie pogodzic z tym, ze mam w zyciu zaje***go pecha, ale pociesze sie tym, ze to nie oja wina, ze na tym zafajdanym swiecie panuje taka cholerna niesprawiedliwosc, bede chyba musial trzymac jezyk za zebami, chociazbym kipial ze zlosci i nie wiem jak palal checia unicestwienia tego kto mnie obraza, inni jakos moga sobie pozwalac na obrazanie i ponizanie innych, widac sa rowni i rowniejsi.Ale coosh, po co ja to wszystko pisze i tak wszyscy maja mnie gleboko w pupie, zarz mnie ktos pojedzie, albo zateksci czyms w stylu, oj jak bardzo mi ciebie zal, urzekla mnie twoja historia,Musze sie zgodzic z Yacubem, napewno nigdy nie zostane patriota, nie ma sensu.

_________________
Sivis pacem para bellum!


Ostatnio edytowano 5 sty 2004, 22:08 przez Maciejek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2004, 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Maciejek napisał(a):
PS:Holman, nie pamietam , zeby tiger mial juz jakiegos bana, bo to jego okreslilem typi epitetami, ale jasli tak ma byc to zgadzam sie na bana dla niego, bo dopiero ci sie pojawil, a chcialby juz wszystkimi rzadzic, uwazaj, tylko jedno jego slowo i wylatujesz :lol:


:lol: Holman mówił o banie dla Ciebie :lol:

Hmm.. słuchajcie Panowie, to jest chyba najlepszy topic jakiego czytałem, polewka na maksa :wink: Miałem się uczyć do chemii, ale nie moge się od tego oderwać :twisted: Jeszcze na dodatek to znaczenie imion 8) Wiele z nich jest buraczne i lolskie, ale niektóre, szczególnie po lekturze tego tematu, rośmieszają do łez :lol: :lol: Polecam :!: :)

MaciejeEk, co do Ciebie.. nie rozumiem czemu ciągle idziesz w zaparte... Nawet jeżeli masz rację, to nie masz szans tego wygrać, bo większość jest przeciwko Tobie... Coraz bardziej się pogrążasz i ośmieszasz... Wrzuć luz, odpocznij troche od foroom.. Może Ci to pomoże :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL