Teraz jest 19 maja 2024, 12:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 417 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 18:56 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2005, 15:09
Posty: 148
Artih napisał(a):
cebulus napisał(a):
... poczytaj potem pisz.


Ty widać czytasz i wierzysz we wszystko, co piszą.
Nie wystarczy przeczytać tescik i tu go cytować ... ja już troszeczkę się naczytałem.

Ale skoro dla Ciebie zaznaczenie lub odznaczenie "kwadracika" DX10 jest decydującym czynnikiem - nie mamy o czym rozmawiać.

P.S. Na pochwalenie się swoim przepłaconym C2D zawsze jest dobra okazja, co nie :wink:


No prosze, zapewne widziałeś grę pod vistą z odznaczonym kwadracikiem dx10 na full opcjach , stąd ta polemika. Ja widzę różnicę w jakości efektów nic wiecej , a Ty piszesz że jej nie widze. Co do popisywania się C2D6600 ,tak sie składa że jestem w tym wieku że popisuje sie już innymi rzeczami a nie prockierm za 1000 zyli, podałem konfig żeby było jasne że dał rade grze na max ustawieniach i na tym opierałem swoją ocenę . Ja nie wnikam czy odznaczenie w opcjach kwadracika jest to 50% dx10 , 25 % ja napisałem że, jeżeli już coś sie zmienia pod dx10 dla tej gry to własnie jest to widoczne w efektach najbardziej .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
pawko napisał(a):
MaZZeo napisał(a):
Chodziło mi o licencje na silnik, które są cały czas sprzedawane. Nie tylko EA go ma.

Nie mówie ze na X360/PS3 Crysis wyglądałby tak samo, pewnie by go troche obcieli, ale mówienie ze w ogóle konsole są za słabe dla tego silnika to brednie... dlaczego Unreal Engine 3, silnik który konkuruje z CE2 a pod paroma aspektami lepszy, moze znaleźć się na konsoli?

Nie zdziwię się, jak w przyszłosci, za rok, dwa lata, na konsole trafi Crysis: xxx, tak samo jak powstał Far Cry: Predator...


konsolę są w stanie uciągnąć taką grafę tylko musieli by dopracować engine tak ,żeby dobrze wykorzystywał moc konsoli.

http://www.xboxonline.pl/newsy,ufc_2007,6132.html

ściągnijcie se filmik z tego linku całe 27mb a można się przekonać jaką mocą dysponują konsolę. Wszystko zależy od optymalizacji i czasu aby twórcy dobrze je poznali.



zaważ zę tutaj masz 2 postacie i zamkniety teren, a tyaki crysis jest na cholernie wielkim terenei i raczej tam nie ma dwuch postaci a wiecej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2007, 17:52 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
http://www.pcgames.de/?article_id=604068

heh :lol: kto sie nabral ?

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2007, 18:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
ja to zostawie bez komentarza ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2007, 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
http://farcry.uk.ubi.com/teaser/

co wy na to :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, 10:27 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
oby tylko 2 nie spieprzyli Ü

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, 23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Blizzard_ napisał(a):
oby tylko 2 nie spieprzyli Ü


a to znaczy że coś już spieprzyli :?:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
nie :P ale przewaznie sequele (czy jak to sie tam pisze) zostaja spieprzone :) i sa 2x gorsze od pierwszych czesci :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2007, 02:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
Tr4iToR napisał(a):
nie :P ale przewaznie sequele (czy jak to sie tam pisze) zostaja spieprzone :) i sa 2x gorsze od pierwszych czesci :)

no tak, np taki quake 2, baldurs gate 2, doom 2, deus ex 2, half life 2, warcfaft 2 i cala masa innych.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2007, 02:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
nie gralem, nie gralem, nie gralem, nie gralem, HL2 gralem i jest git, nie gralem :P no wiem ale przewaznie pierdziela gry :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2007, 10:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2006, 16:50
Posty: 71
Tr4iToR napisał(a):
nie gralem, nie gralem, nie gralem, nie gralem (...)

- troglodyta i ignorant! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2007, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
no wiadomo że jak coś jest nowe to się lepiej sprzedaje. Kontynuacje to odgrzewanie schabowego lecz z różnymi dodatkami np. ziemniakami :P ale też się sprzedają, niekiedy nawet lepiej od pierwszej części.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2007, 13:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
IMHO sukces FarCry'a nie polegał tylko na grafice fizyce, chociaż to przede wszystkim, ale również na tym, że pojawił się niespodziewanie. Pewnie przed premiera samej gry nikt z Was nie wiedział o tej grze, a nawet jeśli to nie spodziewał się po niej niczego wielkiego. Po premierze, okazało sie że to hit.
Teraz czekamy na Crysisa, który jest uznawany (o ile to nie 2ga czesc) za nastepce FarCry'a. Ogladamy filmiki, screeny i wyobrażamy sobie nie wiadomo co. Teraz sobie przypominam jak było z ArmĄ i QW (choc to beta). Nagle odgłosy zachwytu ucichły i teraz prawie nikt, w tym i ja, nie gra. Za dużo szumu wokół tej gry i może to sie negatywnie na niej odbic. No chyba, że niczego nie spaprają. Pożyjemy, zobaczymymy.

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2007, 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
robal napisał(a):
IMHO sukces FarCry'a nie polegał tylko na grafice fizyce, chociaż to przede wszystkim, ale również na tym, że pojawił się niespodziewanie. Pewnie przed premiera samej gry nikt z Was nie wiedział o tej grze, a nawet jeśli to nie spodziewał się po niej niczego wielkiego. Po premierze, okazało sie że to hit.
Teraz czekamy na Crysisa, który jest uznawany (o ile to nie 2ga czesc) za nastepce FarCry'a. Ogladamy filmiki, screeny i wyobrażamy sobie nie wiadomo co. Teraz sobie przypominam jak było z ArmĄ i QW (choc to beta). Nagle odgłosy zachwytu ucichły i teraz prawie nikt, w tym i ja, nie gra. Za dużo szumu wokół tej gry i może to sie negatywnie na niej odbic. No chyba, że niczego nie spaprają. Pożyjemy, zobaczymymy.


tak, FarCry uderzył jak grom z jasnego nieba, pogrążył HL2 i Doom 3 :P A sam Crysis nie tyle jest kontynuacją FC co reklamą ich nowego silnika, jednak jest to silnik po prostu niesamowity i trzeba w to zagrać :wink:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2007, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
Crysis ma być pozbawiony jakiejkolwiek ciekawej historii w grze. To ma być po prostu reklama ich silnika - nie napalajcie się za bardzo ;)

A tak btw. towarzysz wszędzie masz zamiar robić OT? Ja naprawdę rozumiem, że przechodzisz teraz okres dojrzewania, ale nie przerzucaj tego na forum :D Chyba to jest temat w sprawie Crysisa a nie FC ;) Załóż sobie własny topic.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 417 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL