Teraz jest 19 maja 2024, 11:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 417 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 01:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
CzlowiekDemolka2 napisał(a):
Ja pier..... (trudne/brzydkie słowo) przestańcie w kółko "powtarzać": dx10 to , dx10 siamto. Crysisa zaczęli robić na 9.0 a dopiero później zadecydowano o wsparciu 10 - co wiązało się z nowymi możliwościami/efektami więc dajcie sobie siana z tym "fanbojstwem*" (znowu trudne słowo). Na dx 9.0c też pójdzie...

Cytuj:
karta musi być niesamowita...

A jak, alufelgi, lakier metalik, abs, esp, gps i hydrauliczne zawieszenie... :stupid: :lame:


a ty jesteś zdecydowanie fanbojem konsol, Crysis miażdży silniki konsolowych gier, co do tego nie ma wątpliwości

CzlowiekDemolka2 napisał(a):
Na dx 9.0c też pójdzie...


owszem, ale będzie to o wiele biedniejsza wersja :? A tak w ogóle to przed premierą maja wypuścić dx 9.0d czy coś takiego

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 02:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
1. Sorry stary ale TY z kilkoma osobami tutaj (nie tylko w tym temacie) tak się jarasz czymś (DX10) czego jeszcze nie widziałeś, że to sie tragiczne robi. Na początku to było zabawne.
2. Chciałbym mieć konsole(ę) :wink:
3. Żeby być fanbojem trzeba o czymś w kółko pisać (przejrzyj moje posty- mam ich straszną ilość ;) ) i negować zawsze argumenty innych nie zwracając na nie uwagi.
4. Nie bój żaby, Far Cry zaliczyłem na gf440mx (dx7) trzy razy to i Crysisa na poczciwym 6800GT(dx9) też odpalę nie raz (jeśli mnie nie zawiedzie).

5. Na razie to ty mnie (oraz szacownych i poważnych użytkowników tego forum) miażdżysz swoimi "argumentami" i "wywodami".

Podpisano:
Nowo Ochrzczony Fanboj Konsoli Bez Konsoli (a jaaak) :roll:

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 03:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
no ja farcry odpalilem na radeon 9000pro i 1.6 athlon XP ma medium/high ustawieniach :) gierka pierwsza klasa czekam na crisisa ;))) mam nadzieje ze jakos pojdzie na 7600GT :P a jak nie to upgrade :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 04:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
kurczaki ja będę codziennie do kumpla z kompem po remoncie jeździł pograć, bo u mnie to FarCry a nie Crysisa zobaczę :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 12:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
$towarzysz$ napisał(a):

owszem, ale będzie to o wiele biedniejsza wersja :? A tak w ogóle to przed premierą maja wypuścić dx 9.0d czy coś takiego


Jak się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj ... bo śmiesznie wychodzi.

Gry mogą być śliczne pod DX 9.0 z tego wględu, że do dzisiaj wszystkie jego możliwości nie zostały wykorzystane.
A DX 10 wizualnie nie jest aż taką innowacją jak to by część z graczy chciała ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 13:10 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2005, 15:09
Posty: 148
Gram w WiCa te nowa betę która wykorzystuje DX10 i powiem tyle strasznej róznicy nie ma ale jednak efekty są zaj..... szczególnie to widać przy okazji oświetlenia, cieni, wybuchy i dym .....a Crisys mam nadzieje że silniczek bedzie równie zoptymalizowany jak poprzednik .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 13:55 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Żadna - nawet beta nie była jeszcze pisana typowo pod DX 10.

Poza tym nawet nie wiesz (ja także tego nie rozróżnię) co mógłbyś zobaczyć w DX 9 a co jest już efektem DX 10 :wink:
Więc bez ściem proszę ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
nowy wic wykorzystuje dx10

ale 90% z was nie rozumie chyba co to dx10
fakt chlyty maketingowe robia z tego jakies niewiadomo jakie cudo graficzne

dx10 to porpostu przyspieszenie dx9 z dodatkowymi mozliwosciami, z czego wszyscy napalaja sie na te efekty graficzne chodz tak naprawde to nei one sa glowna miara tego:/

ogolnie i tak dx 10 musi byc pisany ppodnowa architekture.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2005, 15:09
Posty: 148
Artih napisał(a):
Żadna - nawet beta nie była jeszcze pisana typowo pod DX 10.

Poza tym nawet nie wiesz (ja także tego nie rozróżnię) co mógłbyś zobaczyć w DX 9 a co jest już efektem DX 10 :wink:
Więc bez ściem proszę ...


Czy była czy nie tego nie wiem, ocenić różnice mogę i to zrobiłem, dla twojej wiadomości jest coś takiego jak opcje grafiki i tam można odznaczyć dx10 albo nie. Tego porównania dokonywałem na 8800GTX + C2D6600 + 2 GB RAMu pod systemem Vista HP ..........wiec sciemniac nie musze tylko pisze o własnych spostrzeżeniach . Na youtube jest filmik pokazujący dokładnie jakie są róznice w WICu pod dx9 vs dx10 .....poszukaj , poczytaj potem pisz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Jezeli by chcieli to takie same efekty zrobili by na dx9 ale po co jezeli wiara i tak lyknie. Obejrzyj sobie niektore demka technologiczne np pod radka8500(niektore gry by chcialy tak wygladac teraz ;))


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 15:13 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
cebulus napisał(a):
... poczytaj potem pisz.


Ty widać czytasz i wierzysz we wszystko, co piszą.
Nie wystarczy przeczytać tescik i tu go cytować ... ja już troszeczkę się naczytałem.

Ale skoro dla Ciebie zaznaczenie lub odznaczenie "kwadracika" DX10 jest decydującym czynnikiem - nie mamy o czym rozmawiać.

P.S. Na pochwalenie się swoim przepłaconym C2D zawsze jest dobra okazja, co nie :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2006, 20:27
Posty: 382
Lokalizacja: EU
Artih napisał(a):
przepłaconym C2D

C2D to chyba jedna z najlepszych inwestycji w kompa - jednak w przypadku 6600 to zgadzam sie

osobiście mam nadzieje ze niedługo wszystko wróci "back to roots" => gameplay > grafika. bo jak narazie to jest wielka wojna o lepsza grafikę i wymagania :) n.p. crysis, nowy colin mcrae, r6 vegas, ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
RobaaaaaaaL !!!!!! was machst du hiere ?:P

jak tam sie wujek czuje ?:P

kiedy moge wpasc? dzis pogadamy ?:P


c2d musze sobie kupic teraz jakos ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2007, 14:15
Posty: 205
athlon x2 wymiata :) tani wydajny :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2007, 16:13 
Offline

Dołączył(a): 10 lip 2005, 22:42
Posty: 695
Lokalizacja: Białystok
MaZZeo napisał(a):
Chodziło mi o licencje na silnik, które są cały czas sprzedawane. Nie tylko EA go ma.

Nie mówie ze na X360/PS3 Crysis wyglądałby tak samo, pewnie by go troche obcieli, ale mówienie ze w ogóle konsole są za słabe dla tego silnika to brednie... dlaczego Unreal Engine 3, silnik który konkuruje z CE2 a pod paroma aspektami lepszy, moze znaleźć się na konsoli?

Nie zdziwię się, jak w przyszłosci, za rok, dwa lata, na konsole trafi Crysis: xxx, tak samo jak powstał Far Cry: Predator...


konsolę są w stanie uciągnąć taką grafę tylko musieli by dopracować engine tak ,żeby dobrze wykorzystywał moc konsoli.

http://www.xboxonline.pl/newsy,ufc_2007,6132.html

ściągnijcie se filmik z tego linku całe 27mb a można się przekonać jaką mocą dysponują konsolę. Wszystko zależy od optymalizacji i czasu aby twórcy dobrze je poznali.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 417 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL