Teraz jest 20 kwi 2024, 01:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ET:QW a BF:2142
PostNapisane: 23 paź 2006, 21:40 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2006, 09:55
Posty: 23
Lokalizacja: Trójmiasto
Warto było zachować wstrzemięźliwość, patrząc jakie prace dobiegają końca połączonych sił Splash Damage oraz IDSofrtware. Ich nowe wspólne dziecko nie będzie mod-em jak szerzący na forum podziw BF2142, lecz wytworem ciężkiej pracy od podstaw. Wystarczy prównać kilka szczegółów tych dwóch programów, żeby wystawić uczciwą opinię /rodzaje uzbrojenia, pojazdów, itp/. ET:QW
Dla nie wtajemniczonych: Enemy Territory: Quake Wars. Tutaj jest troche inne powejście do tematu - to IDS oraz SD płacą za grę w bete by wyciągnąć jak najwięcej niedociągnięć i wyeliminować je przed premierą.
W obliczu kroczącego StroggGoliath (ET:QW), Walker wygląda jak robot seward....... Przypadek z BF-em tylko potwierdza regułę, nie zawsz to co pojawia się pierwsze musi być lepsze, wręcz odwrotnie.....
Ale gdybym wydał 130 ZETA, to też z zaciśniętymi zębami bym się jarał na FORUM. Miłej zabawy wszystkim wiernym użytkownikom BF-a z nowym modem życzę, czas przejżeć na oczy....[/img]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 21:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
hę?
Ten portal jest o serii Battlefield, do hp z tymi wypocinami, choc wydaje mi sie ze temat o qw juz istnieje

Frustraci [']

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 21:53 
Offline

Dołączył(a): 17 sie 2005, 23:51
Posty: 60
Lokalizacja: Mielec
warto chcoiazby dlatego ze niema jeszce tego etqw ani nawet dokladna data nie jest znana , a pozatym twoj post jest calkowicie bezsensu to tak jakby fan pentiuma tlumaczyl temu co kupil procesor amd dajmy na to pierwsyz na rynku 64bitowy ze jest gupi bo za rok wyjdzie super hiper pentium z 64 bitami i jakimis dodatkami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 11:01
Posty: 782
Tak poza tym, w co do tego czasu premiery ET:QW bedziemy grac huh? Super Mario? :P
Ale jak tez kolega wczesniej napisal, jest to portal o serii BF wiec...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Przerzućcie to do Hydeparku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 21:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 16:58
Posty: 332
Lokalizacja: Warszawa
hehe jakas reklama albo co ? (: ale przyznac musze ze bf2142 to straszny shit robiony na kase tak samo jak bf 2 (: jedyna dobra czescia serii jest jego pierwsza odslona i zadna inna (:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Zmienilem temat na bardziej konkretny :wink:


Ostatnio edytowano 23 paź 2006, 22:09 przez Lailonn, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:06 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2006, 09:55
Posty: 23
Lokalizacja: Trójmiasto
[quote="kamillos"]hę?
Ten portal jest o serii Battlefield, do hp z tymi wypocinami, choc wydaje mi sie ze temat o qw juz istnieje

Frustraci ['][/quote]

Ten post też jest o Battlefieldzie i jego niedorobionym modzie, trudno coś oceniać nie mając puntu porównania...... ET:QW to tylko jedna z rynkowych alternatyw dla pozycji i tak naprawdę już bardzo ciężko znaleźć coś co wypadałoby gorzej w stosunku do nowej odsłony BF-a. Dajcie szanse wypowiedzieć się ludziom którzy się naprawdę zawiedli......


Ostatnio edytowano 23 paź 2006, 22:08 przez Morfi3660, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:08 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Zawiodłeś się? Trudno. Ja wręcz przeciwnie. Who cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Alez ja bardzo chetnie dam ci sie wypowiedziec. Sam w wielu miejscach krytykuje EA i BF2142. Wlasciwie nowego Bfa nie kupilem(i pewno nie kupie ;]) z 2 powodow.

1-mam serdecznie dosc EA
2-cena 2142 to imho zart przy systemie reklamy i "wysilku" jaki wlozyc musieli by ten mod powstal

edit: Temat jednak ma byc o porownaniu ET z 2142 wiec mozna uznac, ze pasuje do dzialu BF2142. Prosilbym jednak o pilnowanie sie bo flame jest zbedny.


Ostatnio edytowano 23 paź 2006, 22:10 przez Lailonn, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 11:01
Posty: 782
To jak kupiles oryginal, a teraz doszedles do wniosku ze Ci sie nie podoba to go sprzedaj i nie marudz wiecej.

A ze ET:QW ma byc lepszy od nowego BF'a to wszyscy juz dawno wiedza, no ale coz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Tee no fajny jestes

Cytuj:
Warto było zachować wstrzemięźliwość, patrząc jakie prace dobiegają końca połączonych sił Splash Damage oraz IDSofrtware. Ich nowe wspólne dziecko nie będzie mod-em jak szerzący na forum podziw BF2142


Jak nie mod? Toż to mod do Quake'a 4! Nie widzisz? Masz zamiar wydawać 140zł na moda? Przejrzyj na oczy... :lol:

Mod... hmm, czy kolejne Fify tez nazwiesz modami? A NFS'y? przeciez nfsy od paru czesci maja ten sam silnik graficzny, troche odpicowany, dodaje sie tez pare wozów. Albo nowe Half-life'y. Kolejne epizody tez nazwiesz modami? A dodatki do gier tez maja wydawać za darmo? Bo to mody są, ta?

Dlaczego sądzisz, że BF 2142 to mod? Po tym, że maja ten sam silnik graficzny? Wiesz, Dark Messiah of M&M jest na Source, tez nazwiesz go modem do half-life'a 2?

Jak dla mnie powtarzasz puste hasełka jakiegoś bałwana, mówiąc że gra to gówno bo to mod jest, natomiast brak sensownych argumentów...

Wiesz, ja nie bede mówić że ET:QW to gówno, bo nie wiem jaki bedzie, narazie jak dla mnie na minus są kosmici oraz najprawdopodobniej wysokie wymagania sprzetowe, poza tym stary ET mi jakoś nie podpasował, dlatego wolę najnowszego BF'a, nie wiem moze mi sie spodoba QW, tak jak sie spodobał BF 2142 po becie/demku.

Cytuj:
Ten post też jest o Battlefieldzie i jego niedorobionym modzie, trudno coś oceniać nie mając puntu porównania...... ET:QW to tylko jedna z rynkowych alternatyw dla pozycji i tak naprawdę już bardzo ciężko znaleźć coś co wypadałoby gorzej w stosunku do nowej odsłony BF-a. Dajcie szanse wypowiedzieć się ludziom którzy się naprawdę zawiedli......

:lol: :lol: :lol:

Weź mi pokaż chociaż 3 gry, które są równie dobre jak BF 2142, oczywiście o podobnej tematyce przyszłości(mimo wszystko odpadają Star Warsy).

Cytuj:
Dla nie wtajemniczonych: Enemy Territory: Quake Wars. Tutaj jest troche inne powejście do tematu - to IDS oraz SD płacą za grę w bete by wyciągnąć jak najwięcej niedociągnięć i wyeliminować je przed premierą.

Ja nie mówię że źle robią ,powiem nawet ze bardzo dobrze robią, ale - who cares? Czy to świadczy o tym, ze BF to gówno, a QW bedzie super?

Cytuj:
W obliczu kroczącego StroggGoliath (ET:QW), Walker wygląda jak robot seward.......

Kwestia gustu jedynie, jak dla mnie nic nie znaczacy argument, tak jakby sie kłócić że Test Drive ma ładniejsze samochody niz NFS, przez co NFS to gówno :roll:

Cytuj:
Przypadek z BF-em tylko potwierdza regułę, nie zawsz to co pojawia się pierwsze musi być lepsze, wręcz odwrotnie.....

A skąd wiesz że QW nie bedzie gównem? Jestes pewien ze nie zawiedziesz sie, tak jak na BF 2142?

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 paź 2006, 22:36 przez MaZZeo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2005, 03:41
Posty: 101
nie widze problemu. Kupilem BF2142 i kupie ET:QW. W czym problem w ogole?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2006, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 11:01
Posty: 782
Wydaje mi sie ze niektorzy maja kryzys wieku sredniego :lol: :lol:

Pozdro dla kumatych


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2006, 04:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Porownanie jest jak najbardziej na miejscu. Klimat maja obie gry bardzo podobny.

Pytanie: czy jesli komus sie podobal BF2142 to spodoba sie takze ET:QW?

Czy moze zostaniecie przy BFie? Jesli tak, to co wg Was jest lepsze w BFie czego ET:QT nie bedzie mial? (wiem ze to gdybanie zanim demka nie wypuszcza, ale przed ukazaniem sie demka QW tez sporo sie mowilo o BF2142 :))

trailer:
http://video.google.com/videoplay?docid ... Quake+Wars

A tu ladnie pokazane sa specjalizacje graczy:
http://video.google.com/videoplay?docid ... Quake+Wars

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL