Teraz jest 18 maja 2024, 16:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Albo skosi go ekipa z BH :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 10:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 11:21
Posty: 37
Lokalizacja: Lublin
90s napisał(a):
Mordoklej napisał(a):
ojej113 napisał(a):
The grenade launcher was designed to give the assault soldier increased ability to fight against vehicles; however it is ever increasingly being used against infantry. We didn’t want to lose this ability, but it is necessary to limit its usefulness against the infantry.


Likwidacja podskakiwania i strzelania jednoczesnie oraz obnizenie skutecznosci GL wobec piechoty zmniejszy nam liczbe Assaultow. Bedzie jak z BH ktorego popularnosc znacznie sie obnizyla po patchu 1.03. Poki co pobiegam jeszcze z granatnikiem 8) Wiekszosc bedzie musiala uczyc sie gry od nowa.. teraz zatrzesienie podskakujacych pajacow :wink:

PS. Jezu.. przez pol roku 400 postow 8)


to teraz bedzie era eryxa

czyli era dla mnie :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2005, 00:14
Posty: 121
Lokalizacja: Jupiter
ekipa z BH z reguly jest slepa :P no chyba ze Commander pokaze gdzie AT sie skitral i czeka...
no albo ktorys z gunnerow ma sokole oko :P
no ale oczywiscie sprytny AT bedzie unikal mozliwosci przyczajenia go przez gunnera, czytaj schowa sie w slepym punkcie, czyli pod BH :twisted:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2005, 01:38
Posty: 78
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Likwidacja podskakiwania i strzelania jednoczesnie oraz obnizenie skutecznosci GL wobec piechoty zmniejszy nam liczbe Assaultow. Bedzie jak z BH ktorego popularnosc znacznie sie obnizyla po patchu 1.03. Poki co pobiegam jeszcze z granatnikiem Cool Wiekszosc bedzie musiala uczyc sie gry od nowa.. teraz zatrzesienie podskakujacych pajacow Wink
- Ha Ha czyli znowu osłabianie broni z podstawowego bf-a. Dlaczego nie nikt nie zajmuje sie bronią z SF-a , którego posiadacze bedą mieli teraz gigantyczną przewage. Granatnik to najlepsza broń w podstawce, ale nie daje az tak dużej przewagi, aby konieczna byla zmiana jego siły. Kolesie z EA zajmują sie jakimiś bzdetami, a gra z każdym kolejnym patchem chodzi coraz gorzej. Porażka.

_________________
>>> http://www.kononowiczstuff.glt.pl <<< nowe filmy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
broń z dodatku wcale niejest silniejsza od tej z podstawki :roll:
kup sobie ten dodatek i trochę z nią pobiegaj zamaist narzekać zakażdym razem gdy ktoś cię odstrzeli z F2000, SCAR-L czy G36E



gościu niesprecyzował się dokładnie czy zmniejszą ogólnie wytrzymałość heli czy tylko czołg będzie je niszczył jednym strzałem

ale to fakt - heli który jest wytrzymalszy od czołgu.... jaaasne :roll:

a co do osłabienia BH przez 1.03 to niezabardzo kojarzę o czym mowa - zmieniło się przecież jedynie to że załoga pojazdu nie przejmuje flagi, jeżeli chce to zrobić to musi sobie wyskoczyć na chwilę - innych zmian nie było i nadal się czasem widuje teamy BH które latają po mapie i tną z minigunów

dopiero teraz BH zostanie osłabiony - zmniejszą mu ilość HP oraz osłabią miniguny

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2005, 15:07
Posty: 528
Lokalizacja: Świnoujście
Sorka ale nie chce mi sie czytac wszytskiego, Moze mi ktos powiedziec czy bedzie lepsza optymiblabla... Grrr... No... Kurde... Poprawia to ze lepiej bedzie chodzic BF2? Nie moge wyslowic tego slowa profesionalnego :P

_________________
Ahhh te czasy Desert Combat....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2005, 17:25
Posty: 254
Lokalizacja: Olsztyn
Koleś wspomniał coś o Gwiazdce... Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy oni zamierzają zrobić nam prezent? Poprawcie mnie jeśli się mylę (nigdy nie uczyłem sie angielskiego).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 15:35
Posty: 157
Lokalizacja: Warszawa
Killerek_pl napisał(a):
Sorka ale nie chce mi sie czytac wszytskiego, Moze mi ktos powiedziec czy bedzie lepsza optymiblabla... Grrr... No... Kurde... Poprawia to ze lepiej bedzie chodzic BF2? Nie moge wyslowic tego slowa profesionalnego :P

Kto to wie :?:
Zaczynam się obawiać że ten problem może być rozwiązany w zapowiedzianym patchu 1.3. Zmiana tak poważna wymaga troche więcej pracy niż te kilka m-cy od ostatnich patchów.
1.3 pewnie będzie dużym patchem. (przypominam tu anakietę z officjalnej strony. Pytali się tam o wszystko - nawet o klasy :shock: ).

PS Wydaje mi się że wpadną nowe mapki (przynajmniej po jednej na podstawkę i jednej na datek) 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2004, 15:48
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa
sixstus napisał(a):
Koleś wspomniał coś o Gwiazdce... Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy oni zamierzają zrobić nam prezent? Poprawcie mnie jeśli się mylę (nigdy nie uczyłem sie angielskiego).


Wspomnial, ze postaraja sie liste poprawek opublikowac przed swietami. Data wypuszczenia pacza nie zostala podana.

_________________
ETCS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Najlepiej sie gra AT w USMC eryxem mozna bardzo dlugo sterowac i nie ma roznicy czy sie sciaga snajpera czy skaczacy nalesnik.wystarczy troche potrenowac.
i musze przyznac ze na poczatku bylem bardzo sceptycznie nastawiony do nowego patcha ale teraz coraz bardziej mnie ciekawi ja gra bedzie wygladala po jego wprowadzeniu.ale tak jak juz mowilem
czuje ze wiekszosci przejdzie na eryxy i bedzie to samo co z granatnikami.

a odznaki na noze to jedynie lamerskimi sposobami bedzie mozna tylko zdbobyc.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 13:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
a ja mam nadzieje na poprawia wydajnosci gry z przed patacha 1.12(w św. Mikołaja tez wierze :D :lol:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:02 
Offline

Dołączył(a): 14 cze 2005, 09:07
Posty: 872
Lokalizacja: Midlands, UK
Kolec napisał(a):
a co do osłabienia BH przez 1.03 to niezabardzo kojarzę o czym mowa - zmieniło się przecież jedynie to że załoga pojazdu nie przejmuje flagi, jeżeli chce to zrobić to musi sobie wyskoczyć na chwilę - innych zmian nie było i nadal się czasem widuje teamy BH które latają po mapie i tną z minigunów


Juz tak nie tna bo to nie to co kiedys gdzie wystarczylo miec 2 mechanikow na pokladzie i sie szybko naprawialo.. po patchu wolno sie naprawia.. no i flag juz sie tak nie przejmuje bo zaloga musi wysiasc... Ale to byl czas gdy zaloga byla pelna i ludzie grali z glowa i brali klasy ktore mozna bylo jak najlepiej do utrzymania BH w powietrzu wykorzystac. Teraz malo kto wsiada, a juz mechanikow to ze swieca szukac. Bedac pilotem badz gunnerem wciaz mozna cos ugrac.. ale dla reszty zalogi niewiele zostaje. Kiedys wystarczylo zawisnac z zaloga na moment nad flaga i flaga zdobyta i wszyscy na pokladzie mieli punkty a proby zniszczenia BH Eryxami i MG rzadko konczyly sie sukcesem ze wzgledu wlasnie na szybkie naprawy.

_________________
Drunk_Musketeer


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2005, 21:02
Posty: 171
Lokalizacja: Danzig
90s napisał(a):
a odznaki na noze to jedynie lamerskimi sposobami bedzie mozna tylko zdbobyc.


Nie koniecznie. Ostatni mialme przypadke, jak AT, z DAO, zdjalem nozem ;] Wypakowal caly magazynek nie wiadomo gdzie(w kazdym razie nie we mnie ;]), to ja go wtedy dziablem :D

_________________
Obrazek
Ronin(PL)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 14 cze 2005, 09:07
Posty: 872
Lokalizacja: Midlands, UK
90s napisał(a):
a odznaki na noze to jedynie lamerskimi sposobami bedzie mozna tylko zdbobyc.


Mozna kampic na spawn poincie 8) :lol:

_________________
Drunk_Musketeer


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Piokos napisał(a):
PapiTHC napisał(a):
mowisz sezon na latajace bezbronne puszki uwazamy za rozpoczety :twisted:


oczywiście, po patchu to myśliwy zostanie zwierzyną (wystarczy tylko nie przegrzewać .50 cal i często mamy +4 w punktacji). Średnio uzdolniony pilot nie jest w stanie sobie poradzić z tym CKMem a nowicjusz ... wyrzuca flary :lol:


Po prostu zmieni sie troche styl gry heli, natomiast nie wierze, ze zmniejszenie armora o jakies 40% (tak wnioskuje z tego, ze 1 tank shell "zapali" heli ale go nie zniszczy od razu) nie wplynie na skutecznosc dobrych zespolow. To bedzie tak jak z polowaniem na BH na mashtuurze. Niby wszyscy wiedza, ze wystarcza dwa vodniki w dobrych miejscach i napakowany mechanikami BH nie ma szans, a jakos ilekroc latam tym gejowskim zlomem mam kilkadziesiat punktow za same asysty i zero zgonow - nic sie nie zmienilo. Tak samo bedzie z polowaniem na kobry i inne mi28. Teoretycznie mozliwe, w praktyce zmiany ogranicza sie pewnie do meczow klanowych, gdzie wystepuje zjawisko teamworku.

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL