Teraz jest 18 maja 2024, 20:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:38 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2005, 10:08
Posty: 135
Lokalizacja: Grudziądz
dobrze chociaz ze w Hawoku poprawia tv,,bo narazie to jest masakra tym sterowac,, :D,,a pancerz niech osłabiaja moze te nooby na serwach przestana sie brac zato czego kompletnie nieogarniaja :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2006, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
Jeżeli ktoś grał w Enemy Territory to wie jakie ma zastosowanie odbijający się granatnik. Tam też uzbrjaół się po czasie. Podchodziłeś do zakrętu odpalałeś a on odbijał się z 10 razy od ściany wpadał w zakręt i bah komuś na twarz. Tu też tak będzie. Pomyśl teraz np. na fladze HOTEl na karkandzie zamiast włazić po drabinie żęby bronić walniesz od ścianki ro po krzyku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2006, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2005, 17:51
Posty: 122
Grało się i siekało się.... w ET. Gdzie się podziały tamte trzy strzały, pamiętacie te precyzyjne strzały w głowę? 8)

_________________
01 x 01 = 01

http://enclave.myminicity.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2006, 18:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
wreszcie granatnik będzie tym czym powinien być :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2005, 19:06
Posty: 241
Lokalizacja: Platoon
patch wygląda ciekawie.piloci heli będą mieli przerąbane i już nigdzie niebedzimy mogli czuc sie bezpieczcznie przez ten granatnik ale będą większe szanse przeżycia jak sie wylezie na szturmowca.bardzo ciekawie sie zapowiada pojazd zwiadowczy predator(tak to sie chyba nazywa)czyli UAV btw.ciekawe czy za zniszczenie go dostanimy jakies punkty(objawiła sie ciemna strona statsiarstwa :twisted: )

_________________
Rangers lead the way.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 02:26 
Offline

Dołączył(a): 12 paź 2005, 19:01
Posty: 11
Lokalizacja: Lubin
Z góry się przyznam że nie czytałem całego posta i nie wiem czy ktoś o tym napisał, ale jak dla mnie to w nowym patchu powinno zostać "zablokowane" ewentualnie zwiększony czas przejścia miedzy drużynami. Podobnie jak to jest z rezygnacją z komendanta. Nie mówię żeby to było odrazu 5 minut ale niech chociaż będzie te 3. Wkurzający są respownowicze z nikąd. spoko są jeszcze typy którzy są w przegranej drużynie i zaraz przed końcem przechodzą do wygrywających żeby tylko w statystykach mieć więcej wygranych, albo nie mieć przegranych jak kto woli, ale tego to chba już nie da rady zablokować. Najlepsze że to są gracze "szanujących" się clanów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 21:36
Posty: 367
Lokalizacja: Krakuff
to chyba tylko na polskich serwach? ja gram na zachodnich i sie z czyms takim nie spotkalem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
MalyPL napisał(a):
jak dla mnie to w nowym patchu powinno zostać "zablokowane" ewentualnie zwiększony czas przejścia miedzy drużynami. ...

Wkurzający są respownowicze z nikąd. .


dobry pomysł :!: popieram :!: :arrow: :lol: :lol:

... a moze ci "respownowicze z nikąd" chą pomóc przejąć flagę, wyrwać się ze zlockowanej bazy :roll: :roll:

przez takich jak TY niekiedy odechciewa mi się grać :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 13:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2005, 20:17
Posty: 308
marteen napisał(a):
MalyPL napisał(a):
jak dla mnie to w nowym patchu powinno zostać "zablokowane" ewentualnie zwiększony czas przejścia miedzy drużynami. ...

Wkurzający są respownowicze z nikąd. .


dobry pomysł :!: popieram :!: :arrow: :lol: :lol:

... a moze ci "respownowicze z nikąd" chą pomóc przejąć flagę, wyrwać się ze zlockowanej bazy :roll: :roll:

przez takich jak TY niekiedy odechciewa mi się grać :twisted:



z drugiej strony trudniej byloby zalockowac baze bo nie byloby respawnu w jej poblizu (nie mowie tutaj o sytuacji gdzie to samoloty lockuja - bo to inna historia) ....
ale jak ktos sie nauczyl grac na tym bf'ie to jasne ze moze to byc dziwne (3 min zamiast 15 sec) - bo respawn na jakims innym teamie to normalka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Mam kłopoty ze zrozumieniem poniektórych wypowiedzi, c0lon3l masz na myśli że w wypadku próby odbicia flagi trzeba się respawnować na fladze?
Jeśli nie ma innej alternatywy (czyt. teamu do którego się włącze na czas respawnu) to odradzam się na fladze, ale wiem że jak natrafie na dobrego przeciwnika to zgine zanim wykonam dwa kroki.
Ogólnie: przeskakiwanie z drużyny do drużyny daje ogromną elastyczność, więc nie widze sensu w "karaniu" graczy chcących zwycięstwa swojej strony.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
czy to jakaś zawiść względem graczy którzy dzięki odorbinie sprytu cały czas znajdują się tam gdzie trzeba i harwestują fragi nietracąc czasu na "maraton pokoju" przez całą mapę ? :roll:

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2006, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2005, 20:17
Posty: 308
spiderko napisał(a):
Mam kłopoty ze zrozumieniem poniektórych wypowiedzi, c0lon3l masz na myśli że w wypadku próby odbicia flagi trzeba się respawnować na fladze?
Jeśli nie ma innej alternatywy (czyt. teamu do którego się włącze na czas respawnu) to odradzam się na fladze, ale wiem że jak natrafie na dobrego przeciwnika to zgine zanim wykonam dwa kroki.
Ogólnie: przeskakiwanie z drużyny do drużyny daje ogromną elastyczność, więc nie widze sensu w "karaniu" graczy chcących zwycięstwa swojej strony.


ale teraz to sory - ja nie rozumiem; nie neguje tego ze sie ktos respawnuje na innym teamie (zreszta sam caly czas tak robie , a na flagach sie respawnuje jak jakis sprzet jest potrzebny)..
Kolec, to nie zadna zawisc.. tylko "niedzielny gracz" (bez obrazy) napisal ze go wkurza ajk sie ktos na nim odradza (wiem ze to glupie, ale nie musze go negowac - zaplacil za gre, to niech mysli jak chce) i ze chcialby zwiekszyc czas respawnu ( albo dodac jakas dodatkowa opcje czasu do zmiany teamu - tak to rozumiem), to pomyslalem ze to nie musi byc wcale glupi pomysl, to wszystko

ps ja tez nigdy nie lubilem maratonow - jestem leniwy dlatego latam :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:37 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2006, 00:39
Posty: 16
moim zdaniem te wszystkie zmiany dotyczące Wiatraków są nie potrzebne bo wystarczyło by dac możliwość anti-tankowi wyboru między klasyczną -przeciw pancerną wyrzutnią a np : 9K32M Strzała albo Stinger -przeciwlotniczą wyrzutnią i wtedy żaden Wiatrak (Heli) nie miałby szans nawet bez wprowadzania zmian nie mówiąc już o wyjątkowo upierdliwych samolotach które czepiają sie dosłownie wszystkiego co sie rusza; moze wtedy nabrały by jakiegoś szacunku dla zwykłych rangersów !!!
Dodatkowo przydała by sie zmiana z wspomnianym już "spadaniem z 12 piętra bez szwanku" a ponadto wprowadzenie możliwości penetracji budynków bo jak narazie to jest ich na planszach dużo i podczaz gry czesto łape sie na tym żę uciekając przed upierdliwym czołgiem lub innym tego typu szukam schronienia w budynkach a przeważnie jest tak ze dobiegam do drzwi a tam kłudka i nieda sie wejść -- oczywiście goniący mnie czołg prubuje mi pomuc w ich otwarciu ale to sie zwykle kończy dla mnie źle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2006, 20:56
Posty: 233
Lokalizacja: .....
Specyfik napisał(a):
Jeżeli ktoś grał w Enemy Territory to wie jakie ma zastosowanie odbijający się granatnik. Tam też uzbrjaół się po czasie. Podchodziłeś do zakrętu odpalałeś a on odbijał się z 10 razy od ściany wpadał w zakręt i bah komuś na twarz. Tu też tak będzie. Pomyśl teraz np. na fladze HOTEl na karkandzie zamiast włazić po drabinie żęby bronić walniesz od ścianki ro po krzyku.


To jakaś kpina??Od kiedy w ET jest Granatnik??Od kiedy w 1942 roku były granatniki??Grałem 2,5 roku w ET więc nikt mi nie powie że w ET jest granatnik,chyba że chodzi ci o Granatnik w Rifle od Inżyniera,ale to trudno było nazwać granatnikiem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
Raiven2 napisał(a):
,chyba że chodzi ci o Granatnik w Rifle od Inżyniera,ale to trudno było nazwać granatnikiem


a czym Bazooką :?:

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL