Teraz jest 15 maja 2024, 14:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 602 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
Qbek napisał(a):
Dlaczego tak myślisz Włóczykij? Mi by się grało lepiej (tak myślę).EA mogło by wypuścić takie małe , darmowe demo w kórym byłoby wszytko tak jak w realu (no może nie wszystko ale większość :lol: )

maja 'wazniejsze' sprawy na glowie (sfinalizowanie transakcji pozyskania jachtu dla sekretarki zastepcy glownego zastepcy kierownika wydzialu zarzadzania marketingiem). stosowne mody zapewne wyjda... :) chociaz ciezko bedzie o sukces taki, jaki osiagnal DC

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
skoro DC umarlo (i to juz dawno) a jedynym liczacym sie modem byl FH to raczej DC nie odnioslo tak wielkiego sukcesu. Jakikolwiek sukces to wielka zasluga heli. Cos czego ludzie byli spragnieni :P

Wkurza mnie glosowanie. Siedzi jakas lamka np na commanderze i NIC nie robi. Gdy che go wywalic z tej funkcji to nikt nie glosuje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 19:31
Posty: 260
Lokalizacja: Warszawa
Lailonn napisał(a):
Wkurza mnie glosowanie. Siedzi jakas lamka np na commanderze i NIC nie robi. Gdy che go wywalic z tej funkcji to nikt nie glosuje


Przed głosowaniem powiedz na chatcie, że commander nic nie robi i dopiero wtedy rozpocznij głosowanie...Zrobiłem tak co prawda tylko raz, ale głosowanie trwało chyba 10 sek i koleś wyleciał...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
myslisz, ze nie probowalem? Problem nie ktwi w tym, ze gracze stwierdzili, iz on dobrze wykonuje swoje zadania. Po prostu nie oddali W OGOLE glosu. Wiele razy rozmawiajac z roznymi graczami czy tez czytajac posty na forum okazuje sie, ze ludzie NIE czytaja tego co gra wyswietla w rogach ekranu tym samym nie spoglada na minimape. To problem na prawde duzego % graczy a zaobserwowalem to wpierw w CSie. Ludzie nie maja pojecia ile traca.

Sledzac minimape mozemy skuteczniej walczyc z wrogiem gdyz wiemy gdzie jest. Obserwujac wlasny team wiemy gdzie wrog sie znajduje gdy jakas kropka naszego teamu zniknie.

Obserwujac lewy gorny rog mozemy zorientowac sie co sie dzieje w miejscach dla ans nie widocznych. Wiemy kto wygrywa i czym. Dzieki temu bedziemy wiedziec, ze wrog np wymiata czolgiem i na spotkaniu bedizemy gotowi do walki.

Obserwowanie lewego dolnego rogu natomiast chroni innych przed wkurzeniem... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2004, 11:53
Posty: 552
Lokalizacja: Żory
A mnie wqrwia niezmiernie to, że są tylko 3 polskie rankingowe serwery, gdzie qrwa jeden jakiś klanowy jest tylko na 16os. :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2005, 12:50
Posty: 1650
Lokalizacja: Dublin
Qbek napisał(a):
Dlaczego tak myślisz Włóczykij? Mi by się grało lepiej (tak myślę).EA mogło by wypuścić takie małe , darmowe demo w kórym byłoby wszytko tak jak w realu (no może nie wszystko ale większość :lol: )


Pewnie bo pól godziny miałbyś dosyć kiedy okazałoby się, że nie możesz ujść 100 m bo byle rykoszety ścinałyby Cię z nóg. Już widzę te wiązanki :D

_________________
There will always be a battlefield...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
W Operation Flashpoint czy Americas Army tak wlasnie jest(aa ma male mapy) Norma jest isc pol rundy by oddac 1 strzal i zginac ;> A mimo to obie gry sa popularne. Co kto lubi, co kogo kreci ot co. Ale przeciez juz sa w drodze mody z realizmem. Starczy zaczekac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2005, 16:24
Posty: 10
Yo!
Mnie trochę irytuje słabość rpg wobec piechoty. Walę gościowi pod nogi i mu zabiera kilka hp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
lesny a czy wiesz, ze na forum EA/BF2 ludzie protetsuja przeciwko sile "rpg" ? W skrocie chodzi oto, ze bardziej oplaca sie walic z rakietnicy niz strzelac...Nigdy nie dogodzisz kazdemu :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2005, 16:24
Posty: 10
to takie moje przyzwyczajenia z ET i pf ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2005, 21:20
Posty: 309
Lokalizacja: Poland[Europe]
Mnie wqrzają pacjenci, którzy nie mają pojęcia o lataniu heli a pakuja sie jako piloci. Całkiem fajnie, gdy do BH pakuje się kilka osób, a pilot wraz z całą załogą kończy z gracją swój lot po kilku sekundach na najbiższym drzewie lub budynku. Wiem, że nie każdy od razu jest masta, ale jak można chcieć zdobywać punkty helim jak nie umie się nawet wylądować. Jest singleplayer można poćwiczyć a potem sie doskonalić w multi. :x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 17:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sie 2005, 14:11
Posty: 63
Lokalizacja: Zielona Góra
Vatzeque napisał(a):
A mnie wqrwia niezmiernie to, że są tylko 3 polskie rankingowe serwery, gdzie qrwa jeden jakiś klanowy jest tylko na 16os. :/


To postaw swoj, a nie czepiaj sie kogos kto o cos sie postaral...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2005, 04:04
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa
Hmm niepomyliliscie gier ? chcecie 1strzal w glowe = smierc ? 3 strzaly w klate = smierc ? dostnaiesz kulke wolniej chodzisz ? itp itd ?

go Americasarmy.com sciagac i grac :) i nie jeczec ze tego nie ma w BF2, to zrobila EA dla masy dzieci i nie tylko, AA zrobili z porozumieniem US ARMY dla rekrutow i ludzi zainteresowanych USARMY, tam odczujecie dopiero to co wypisaliscie tutaj :) Fakt nie ma pojazdow itp itd

co do Operation Flashpoint, gralem troszke i zrobila na mnie ogromne wrazenie, tak samo jak AA.

a co do bledow BF2 moge napisac to ze sa smieszne bryly drzew :) widzi sie 4 drzewa obok siebie w jakichs odstepach a ni kija przez nie nie przejdziesz. Do Pilotow Kamikadze sie juz przyzwyczailem, do zapiepszania Ci pojazdu z przed nosa tez (no chyba ze to TEamplay to zadko spotykane)granatniki, granaty, i inne farfocle. To jest taka gra, mnie bardziej smieszy niz wkurza :) bo stoisz na dachu obserwujesz co sie dzieje na dole to czasami lezysz i kwiczysz ze smiechu jak jeden dostanie granatem w glowe, drugiego czolg dupa przejedzie a trzeci spadnie z daszku prosto pod kola jeep'a nie mowiac juz o Akcjach typu Dzihaad ze caly jeepek obladowany materialami wraz z arabem w srodku wjezdza w srodek UMCSow i BOOM , lataja ciala po katach :) jest mega fun i tyle.

na pewno wkurzala by Was akcja jaka my z kumplem robilismy dla jaj, Ja support on Komando i bronilismy 1 flagi przez 30 minut uzywajac tylko C4 i pistolecikow oraz kitrajac sie po katach ;) podjezdzaly tanki, jeepy czy ludzie podchodzili a tu Jeb ladnie polozone C4 wybuchaly niczym atak na londynskie metra :) i tylko ryczenie na VOIPie ;)

Ta gra to zabawa,smiech, przyjemnosc, Ja z tych cech gry korzystam, nie ma co tu szukac jakich realizmow.

_________________
TeamPlay Member
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 19:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2005, 09:46
Posty: 500
Lokalizacja: Olsztyn
mofd)koso napisał(a):
Hmm niepomyliliscie gier ? chcecie 1strzal w glowe = smierc ? 3 strzaly w klate = smierc ? dostnaiesz kulke wolniej chodzisz ? itp itd ?


Tyle że wielu ludzi chciało by mieć taki realizm w Bf 2,a nei w podobnej gierce...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2005, 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2005, 04:04
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa
Volf rozumiem, ja tez bym chcial aby w BF2 bylo wszystko, ale jak jest wszystko to jest nic :)

dla mnie to jest zamykanie sie w 1 grze. Po to jest rynek gier aby z niego korzystac, pozatym uwazam ze 3 gry ktore wymienilem wyzej nie roznia sie od siebie wymaganiami, sa podobne do siebie jak cholera i spokojnie mozna w nie pograc:)

w BF jest zawarte ogolnikowo kierowanie armia(strategia), walka pojazdow (symulator pojazdu) czy walka piechota (FPP) itp itd ale sam zobacz ze EA wziela to wszystko naprawde ogolnikowo zebrala do kupy, bo jakby sie mieli bebrac w szczegolach to by po 1 kompy owczesne nie pociagnely tego,po 2 to nie bylaby gra dla masy tylko dla fanatykow armi, po 3 powstawlby Symulator prawdziwej wojny i nawet nie wiedzialbys kiedy dostajesz killa, Po 4 gra nie niosla by w ogole przyjemnosci dla szarego mlodziaka, bo co sie nie zrespawnuje to bah i go nie ma kiedy nawet nie zdazyl ruszyc mycha. pozatym hello ? EA to komercha wiec spodziewacie sie ze wyjebi** Wam taki symulator ze Wam berety z glowy spadna ? watpie :)

z AA jest tak ze od gory zalozone bylo ze ta gra ma na celu propagowanie Armi USA i zachecic mlodzierz aby wstapili w ich szeregi, wiec tu skupili sie chlopaki na szczegolach jak tylko byli wstanie aby mlodziak ktory sie w to wkrecil odczul co to znaczy dostac kule w kolano czy lokiec, specjalnei zrobili nieduze mapy aby pokazac jak sie walczy na takich terenach by zadzialac na umysl mlodziaka i sobie wyobrazal co to moze sie dziac na duzym prawdziwym terenie, no i tylko mocni i wytrzymali, ktorych to kreci zglaszali sie do USARMY

_________________
TeamPlay Member
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 602 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL