Teraz jest 29 mar 2024, 01:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 maja 2005, 01:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Prosze umieszczac tutaj komentarze i pytania odnosnie wersji, w ktora graja koledzy reprezentujacy scene na pokazie BF2 w Warszawie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 01:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2003, 17:54
Posty: 511
Lokalizacja: Wawa
Pytanie pierwsze nasuwa sie samo: Czy warto bylo czekac? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 02:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
- jak naprawdę wyglądają wymagania sprzętowe...
- jak wygląda model sterowania śmigłowcem ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 04:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
1 tak
2 jak BFV
3 nie jak DC i nie jak BFV

A tak BTW to nie jestem pewien czy możemy zdradzać szczegóły.
Najlepiej jak każdy przyjedzie na pokaz 4 czerwca i sam się przekona.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 05:08 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
to wlasnie czuje czlowiek grajac w BF2. 4.50 nad ranem, a ja dalej mam ochote grac. A to kilka spostrzezen po kilku godzinach (przedewszystkim biegalem z karabinem wiec jest to garsc spostrzezen dla ziemniakow)
- strzela sie trudniej niz w bf 42, rozrzut przy dluzszej seri gigantyczny, ale po 2 godzinach opanowalem technike i zaden bot juz mi nie straszny:P
- pukawki sa naprawde silne, a spec ops wymiata ze swoim laserkiem przy zblizeniu, head za headem leci (cos mi sie wydaje ze wlasnie ta klasa bedzie ta ulubiona dla wielu graczy)
- m16 medyka tez fajne ale laserka nie ma, tylko zwykla szczerbinka przez ktora cos ustrzelic jest napawde trudno
- C4 przyczepiane do pojazdow wymiata :lol: przez godzine biegalem i przyczepialem do czego sie da i tak wlasnie sobie siedze i doszedlem do wniosku ze zapomnialem sprawdzic czy da sie do botow, trzeba isc sprawdzic :twisted:
- strzelanie z wyrzutni rakiet stacjonarnej rowniez wymiata, strzelacie a potem naprowadzacie rakiete celownikiem i mozna naprawde niezle kolka w powietrzu taka rakieta krecic
- czolgiem przejechalem sie tylko 2 razy i da sie powiedziec o nim napewno jedno, jest szybki, karabinek wymiata, splash dziala jak powinien tak przynajmniej mi sie wydaje, trzeba to sprawdzic na serwerku.
mogl bym tu sie dalej rozpisywac ale napewno zrobia to kolejni "testerzy" tym czasem zmykam dalej grac 8)
ps. boty sa genialne, zabawa z nimi jest przynajmniej 2-3 razy lepsza niz z niektorymi ludzmi, naprawde mysla, sluchaja sie komend, jeden bot potrafi leczyc kiedy inny strzela.
Do jednej rzeczy tylko sie nie moge przyzwyczaic, po ktorej stronie bym nie gral przeciwnicy zawsze maja nicka na czerwono, na poczatku przez to strzela sie TK za TK:P
A co da grafiki to jest naprawde ladna. moze nawet miejscami sliczna, chociaz moze i na odwrot :D
Odpowiedz na pytanie Guza, NAPRAWDE BYLO WARTO CZEKAC.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 06:18 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Piasecznik napisał(a):
1 tak
2 jak BFV
3 nie jak DC i nie jak BFV


Hm.. Piasek to mnie zaskoczyles tymi wymaganiami, czy aby w Vietnama nie grasz 800x600 LOW? ;)
Oki zart;)
Sadze ze jest tyle postow, tyle domyslow na tle wymagan poprostu niech ktos poda swoja konfiguracje 1024x768 FULL ustawienia graficzne dajmy na to na 32 graczy (boty - sa w ogole?:)). Czy jest ktos w ogole ze "szczesliwcow" ktoremu idzie na takich ustawieniach i jak to wyglada? Czy chodzi w ogole to plynnie?
Mysle ze rozwieje to watpliwosci wszystkich.

UPDATE
Przeczytalem Zbawce - sa boty :mrgreen:

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 08:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
Pewnie w tej wersji jeszcze tego nie rozpracujecie, ale jak wyglada sprawa z odblokowywaniem nowych broni (bo chyba gdzies widzialem taka mozliwosc).

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 08:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2005, 09:49
Posty: 222
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
ludzie to pojdzie mi ta gra na : athlon 2,0 , radeon 9600 pro , 768 mb ram ??? z gory dzieki za odpowiedz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 08:24 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
a no jest taka opcja, ale poki co sie tym nie bawilem, dzis mam zamiar pograc po necie to jakies punkciki zbiore. wtedy bede mogl wiecej powiedziec o odblokowywaniu nowych broni.
A co do wymagan to naprawde nie jest zle. Kaspar gra na 9100, 1 giga ramu, 2500 barton i mowi ze mu na ustawieniach miedzy low a medium gra smiga ze az milo, a z screenow jakie zrobil to graficzka u niego wyglada naprawde pozadnie.
Na 6600/6800gt z 1 giga ramu na pokladzie i prockiem 2.5ghz mozna juz smigac na high trzeba tylko wylaczyc dynamiczne cienie (przynajmniej u mnie) bo inaczej to sie ma 20-30fps a przy zadymie nawet mniej. Ja mam wlasnie taka konfiguracje i wylaczonone tylko dynamiczne cienie, gra smiga od 40 (naprawde wiele sie dzialo wtedy na ekranie :D ) do 80fps rozdzialka oczywiscie 1024-768.

ad. pojdzie morgus, ustawisz miedzy low a medium i bedzie ladnie chodzic, chociaz wypadalo by dokupic ramu zeby miec ten 1gb :wink:

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2005, 09:49
Posty: 222
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
ok :) heeh dokupie tego ramu bo zamierzam kupic nowego kompa :) m.in radek x800:)
dzieki za odpowiedz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2005, 20:29
Posty: 43
Lokalizacja: Łapy (Białystok)
Wow jak dokupię 512 RAMu to będzie mi Bf2 działał :D . Ino że mam 9200, nie 9100 :) . A ja się bałem że za Chiny porządnie nie zadziała :D .
Sprawdź koniecznie to przyczepianie C4, mnie się taki bajer w Red Faction całkiem podobał :lol: . Ale koniecznie swoich i wrogów :wink: .

_________________
I am who I am and I do what I can


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Gram na Bartonie 2600, 1,5GB RAM, Radeon 9800 Pro.
Rozdzielczość 1024x768@85 ustawienia high bez AA.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2005, 09:49
Posty: 222
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
no no to nawet na mooim aktualnym kompie mi to pojdzie :D a juz mysalem ze bede musial wszytko zmieniac :D:D:D:

PS. jak chce sprawdzic czyjes gg to mi wyskakuje ze gg nie jest zainstalowanym protokoloem :shock: wszyscy tak maja ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 01:45
Posty: 304
Lokalizacja: z kraju na Europy skraju
Zbawca napisał(a):
Na 6600/6800gt z 1 giga ramu na pokladzie i prockiem 2.5ghz mozna juz smigac na high trzeba tylko wylaczyc dynamiczne cienie (...)


Konkretnie proszę - 6600GT czy 6800GT?
Osiem potoków różnicy to - jakby nie patrzeć - całkiem sporo :wink:

Jeszcze kilka pytań - czy rzeczywiście poruszanie się piechociarzy jest płynniejsze niż w poprzednich BFach i bardziej przypomina CSa? Czy żołnierzyki nadal skaczą tak cholernie wysoko jak to było widoczne na filmikach? Jak spisuje się rag-doll i fizyka gry? Czy jakieś elementy scenografii - oprócz tych strategicznych - można w ogóle niszczyć (np. przewracać czołgiem drzewka)?

PS: Jakoś trudno mi uwierzyć, że wymagania sprzętowe BF2 są analogiczne do BFV. A jeśli tak, to oznaczałoby świetną płynność w 1600x1200 + hi details, yeeaah :D
PS2: Mam nadzieję, że intro lepsze od tego w BFV.

_________________
Nikt nie mówi ani słowa, nikt nie dziwi się niczemu. Wszystkie skarby tego świata pod bazyliką w Licheniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2005, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
panowie jak od zwierzaka który ma też bf2 za nim ucielk z TS i zniknol dowiedzialem sie że jest wersja PL czy to prawda? a podobno tez intro jest fajne i muza :D

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL