Teraz jest 17 maja 2024, 10:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 19:54 
Offline

Dołączył(a): 2 cze 2003, 15:33
Posty: 285
Lokalizacja: Rybnik
hmm
powiem tak gra szybko potanieje bo :)
- nie ma takiej grywalnosci jak BF (sami zobaczycie grałem 3h i poprostu sie nudzi)
- jest za prosta (chociaż terzeba bardzie teamowo grac)
- biegne i biegne i biegne (mapy troche za duże i za zielone ;) )
- głupie gadanie w tle ;)
- wymagania - trochu za duze

Ogólnie uwazam że gra ta nie zaskoczyła mnie wcale ... Do bf1942 jej troche brakuje ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 19:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
marcinek napisał(a):
Sory ze wtrace sie w wasza wymiane zdan, ale Hynol to nie jest zadna beta, pomysl troszke zanim napiszesz. Myslisz, ze wytloczenie kilkuset tysiecy plyt to jest 2 godziny - rotfl, a gdzie rozeslanie tego, wiem cos o tym bo uczestniczylem kiedys w wydaniu paru gier i to w dosc niklym nakladzie 30 tysiecy sztuk..


Jeszcze jedno tylko wtrącenie Marcinie.
No ja też uczestniczyłem. I to nie w jednym takim przedsięwzięciu. I podejrzewam że wersja Razora z lutego może pochodzić ze stycznia albo grudnia. Kończe ten temat ze swej strony.

Art - po twoim poście przeszły mnie ciarki. Jezuuu...czemu..... Obawiam się że w tej sytuacji poczekam na demo. Może Razor poszedł seidzieć za ujawnienie prawdy....

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 mar 2004, 20:02 przez Hynol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 19:59 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
HaHa jasne że potanieje. Za półtora roku :lol: :lol: :lol:. Nie spodziewaj się pod EA cudów nawet jka ma oddział w Polsce, bo strategia się nie zmieniła więc nowe gry za 129-139 zł, potem po roku wersje Delux itp. a po półtora roku dopiero dają do Classic (czasem nawet dłużej po np. Medal of Honor chyba nawet teraz nie ma w Classic).

Tia, a te wasze narzekania że się szybko ginie są śmieszne. To Vietnam. Gra dla dużych chłopców którzy zdają sobie sprawe że można w każdej chwili zginąć, a nie Quake gdzie nawet po 50 nabojach możesz jeszcze żyć :).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 20:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Hynol koncz co chcesz, wersja Razora jest z przed paru dni, dokladnie z 12 marca. A ze miales jakas w lutym, no to ja nic nie wiem o tym, w kazdym razie ja bym tego nawet nie sciagal.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 20:25 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2003, 16:28
Posty: 158
Gornet napisał(a):
Wymagania i zastosowanie AA... gra mi czasem skacze i pojawia się takie coś jak poniżej mam na screenach...

http://www.gornet.xann.pl/forum/bf1942/bfv_01.JPG
http://www.gornet.xann.pl/forum/bf1942/bfv_02.JPG

to akurat syndrom nielubienia się vietnamu z gf5200 fx (a nie driverów)
a pozatym mocno przeceniasz swoją karte graficzną


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 20:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Art napisał(a):
hmm
powiem tak gra szybko potanieje bo :)
- nie ma takiej grywalnosci jak BF (sami zobaczycie grałem 3h i poprostu sie nudzi)
- jest za prosta (chociaż terzeba bardzie teamowo grac)
- biegne i biegne i biegne (mapy troche za duże i za zielone ;) )
- głupie gadanie w tle ;)
- wymagania - trochu za duze
...

co to za legendy ludowe :lol: pograles 3h (z czego 1 h mapy ci sie ladowaly pewnie) i juz jestes wyrocznia ? LOL

moze napisz wprost ze nie umiesz grac i masz za slaby sprzet a nie jakas piane bijesz

z lepszych tekstow to: "biegne i biegne i biegne", to na pewno BF:V? a nie Decathlon ? a moze masz 128 RAMu i ci sie dogrywa, co to jest w ogole za argument ze za duze mapy LOL

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 21:05 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Do cholery ludzie. Czy wy umiecie wymieniać zdania bez obrażania siebie. Holman zgadzam się z tobą ale od razu musisz robić z Art'a idiotę? Wystarczą argumenty i już bez dogryzania :/.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 21:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Dowodca_Pawel napisał(a):
Do cholery ludzie. Czy wy umiecie wymieniać zdania bez obrażania siebie. Holman zgadzam się z tobą ale od razu musisz robić z Art'a idiotę? Wystarczą argumenty i już bez dogryzania :/.

kocham dogryzac i ripostowac 8) stanmy w szranki :)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 22:12 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2003, 17:36
Posty: 37
Lokalizacja: Gdynia
Reaver napisał(a):
to akurat syndrom nielubienia się vietnamu z gf5200 fx (a nie driverów)
a pozatym mocno przeceniasz swoją karte graficzną


Nie ,no skąd... ja mojej graficznej nie przeceniam ,ale uważam ,że powinna wystarczeć do takiej gry jaką jest BF:V... skoro FarCry mi chodzi na MEDIUM ,heh

_________________
AthlonXP 2200+ | 512RAM | GeForceFX5200
Obrazek I'm Allied Pilot ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2004, 19:37
Posty: 23
Lokalizacja: Opole
Art -- znalem paru ludzi ktorzy pisali jak ty ze gra szybko potanieje nawet taki argumenty podawali tlyko ze to sie tyczylo BF42.. i co ?

Smutno mi sie robi jak widze niektore z tych postów.. nie dość że piracenie to nazekanie. Ludzie święci a to ze gra bedzie do dupy bo ma duze wymagania .. nie robcie z siebie posmiewiska. Kazda gra ma teraz wysokie wymagania jak ma sie jeszcze celeronki 600 i 128ram..

Ja posiadam (i długo na niego zbierałem)

Athylon 2600+
ddr ram 512 - 400
radeon 9200SE

i jestem pewny że ta gra mi będzie działać na full detalach. Jesli gra ma jakieś błędy to za pare-parenascie dni wyjdzie łatka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 22:19 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2004, 19:37
Posty: 23
Lokalizacja: Opole
aha jestem pewny dlatego ze nie było gry która by mi skakała.. (deus ex 2 mi skakalo ale coz z tego co iwem to była beta wiec nie licze tego)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 22:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Kafar napisał(a):
Athylon 2600+
ddr ram 512 - 400
radeon 9200SE

i jestem pewny że ta gra mi będzie działać na full detalach. Jesli gra ma jakieś błędy to za pare-parenascie dni wyjdzie łatka.


nom, slideshow w pelnych detalach, zwlaszcza to 9200SE pozwoli ci na pelne detale i 16XAA i anizo

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
Kafar napisał(a):
Art -- znalem paru ludzi ktorzy pisali jak ty ze gra szybko potanieje nawet taki argumenty podawali tlyko ze to sie tyczylo BF42.. i co ?

Smutno mi sie robi jak widze niektore z tych postów.. nie dość że piracenie to nazekanie. Ludzie święci a to ze gra bedzie do dupy bo ma duze wymagania .. nie robcie z siebie posmiewiska. Kazda gra ma teraz wysokie wymagania jak ma sie jeszcze celeronki 600 i 128ram..

Ja posiadam (i długo na niego zbierałem)

Athylon 2600+
ddr ram 512 - 400
radeon 9200SE

i jestem pewny że ta gra mi będzie działać na full detalach. Jesli gra ma jakieś błędy to za pare-parenascie dni wyjdzie łatka.


Kafar bardzo ładnie to ujołeś.Gra jest miodna i tyle,a argument że sie biega i że są duże mapy jest bez sensu,BF:V to wojna w Vietnamie,wiadomo że trzeba biegać i że mapy są duże bo po cholere by robili jeep,skutery,czołgi,heli,samoloty gdyby mapy były małe.A że mapy są duże to jeszcze jeden plus.Btw ja tam lubie trawke a mój M60 lub AK47 załatwi reszte. :D 8) :lol:

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 22:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Kafar napisał(a):
Athylon 2600+
ddr ram 512 - 400
radeon 9200SE

i jestem pewny że ta gra mi będzie działać na full detalach. Jesli gra ma jakieś błędy to za pare-parenascie dni wyjdzie łatka.

:lol: :lol: Ale zestawienie :D A2600 i R9200SE :D Komputer z supermarketu? :D Czuj się, że będziesz grał na full :D Chyba, że sam :lol:

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 22:31 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Owszem komputer dobry Kafar, ale karta graficzna jest troszkę okrojona... No cóż może starczy na BF Vietnam, ale nie wiąż z kartą dużych nadzieji na przyszłość.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL