Teraz jest 17 maja 2024, 13:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 17:55 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
te Holman no nie mów ze nie looknąłeś na lanie na BF:V bo zacznę cię tytułować Przewodniczącym Stowarzyszenia LAMBDA :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:01 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
[Night]MaX napisał(a):
te Holman no nie mów ze nie looknąłeś na lanie na BF:V bo zacznę cię tytułować Przewodniczącym Stowarzyszenia LAMBDA :lol: :lol: :lol:

lookalem i wiem ze nie mozesz sie doczekac zeby do mnie strzelac cfaniaczku :P ale chodzi mi o to ze wole w pt cala noc popykac i pocieszyc sie z wydanej kasy :) na lanie gralem bardzo malo a pirata olewam bo zajebiscie sie czeka na ten piatek 8)

a co do wymagan i lamiacych sie tekstur to pamietajcie ze gracie na niezoptymaliowanej pirackiej wersji BF, oryginal najprawdopodobniej nie bedzie mial tych bugow

_________________
http://www.bravo-company.pl


Ostatnio edytowano 16 mar 2004, 18:13 przez Holman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
Eee,przestańcie mnie tymi wymaganiami straszyć bo w piątek do sklepu nie pójde :D .A tak to pójde,kupie i najwyżej nie będzie chodzic :lol: .

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Gornet napisał(a):
gra mi czasem skacze i pojawia się takie coś jak poniżej mam na screenach...


Masz Pirata - a więc wersje nieoficjalną z bugami, więc co się plujesz? Piracisz? To sieć cichutko i podziwiaj artefakty.

Gornet napisał(a):
Oczywiście mam zainstalowane najnowsze stery NVIDI (56.56) .. takie coś jak u mnie na screenach chyba było w DC ? heh ,jakoś ster mi tego nie naprawił. Może mi ktoś pomóc z tym problemem ?


Była o tym mowa wielokrotnie - najnowsze stery nvidi są do d.... Lepiej lecieć na nieco mniej wydajnych starszych sterach.

Gornet napisał(a):
A co do AA..[...].. ale kosztem czego ? naszych Mhza procka. Także przy AA x2 i 512RAM w ustawieniach 1024x768 32MB MEDIUM ,giera spowalnia i się laguje ,o dziwo na LANIE.. heh ,bez botów.


AA nie korzysta ani z procesora ani z pamięci - to proces na procku karty graficznej. Masz nvidie to spadek mocy jest znaczny w wyższych rozdziałkach. AA najwięcej obciąża kompy przy Alfach - ilość botów jest mniej istotna - bardziej wszystkie trawki i drzewka.

Reasumując - poczekaj na oryginał albo oficjalne demo i nie pier.... o swoich wrażeniach technicznych z Bety (najprawdopodobniej), w dodatku spiraconej, zrażając innych do gry. Tym bardziej że IMHO nie jesteś specem od sprzętu i pewnie masz rypniętą konfiguracje. Jak już chcesz to pisz o sposobie rozgrywki, mapkach, pojazdach etc. czyli o tym co raczej nie zmieniło się przez ostatni miesiąc bardzo.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 mar 2004, 18:25 przez Hynol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 17:23
Posty: 1386
Lokalizacja: Rakowiec
Hynol - true true :roll:
Najłatwiej jest ściągnąć pirata i mędrkować :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 08:33
Posty: 892
Lokalizacja: Bartoszyce
Obawiam się, że w piątek wielu ludzi się zdziwi wymaganiami samej gry, współczuje wszystkim posiadaczom kart z serii mx i ludziom z mniej niz 512 ramu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:26 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2003, 17:36
Posty: 37
Lokalizacja: Gdynia
Hynol napisał(a):
Reasumując - poczekaj na oryginał albo oficjalne demo i nie pier.... o swoich wrażeniach z Bety (najprawdopodobniej), w dodatku spiraconej, zrażając innych do gry. Tym bardziej że IMHO nie jesteś specem od sprzętu i pewnie masz rypniętą konfiguracje


Nie mam żadnej BETY ... jest to pełna wersja jaka wyszła.... z torrenta ,która ma 3CD i powtarzam ,to nie żadna beta ! I mam zamiar kupić oryginała ,jeżeli naprawię ten zasr....ny błąd. Jeżli ktoś z was kupi oryginała ,i nie będzie miał takich problemów co ja ,to chwała oryginałom ,a piraty do śmieci ,a jeśli się okaże ,że będziecie mieli to samo co ja mam na piracie to POWODZENIA z ORYGINAŁEM. A co do konfiguracji mojego PC ,to nie jestem specem .. ale wiem wszystko co powinienem wiedzieć... jeżeli Ci moja konfiguracja nie wystarcza ,to masz więcej szczegółów niżej..

AthlonXP2200+ ,wentylator: Cooler Master
2x 256RAM DDR PC333 ,Kingstona
Prolink GeForce FX5200 128DDR
WindaXP Pro ,formacik był wczoraj ..

i mam 5360 Benchmarków w 3D marks 2001

_________________
AthlonXP 2200+ | 512RAM | GeForceFX5200
Obrazek I'm Allied Pilot ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Gornet napisał(a):
Jeżli ktoś z was kupi oryginała ,i nie będzie miał takich problemów co ja ,to chwała oryginałom ,a piraty do śmieci ,a jeśli się okaże ,że będziecie mieli to samo co ja mam na piracie to POWODZENIA z ORYGINAŁEM. A co do konfiguracji mojego PC ,to nie jestem specem .. ale wiem wszystko co powinienem wiedzieć... jeżeli Ci moja konfiguracja nie wystarcza ,to masz więcej szczegółów niżej..

AthlonXP2200+ ,wentylator: Cooler Master
2x 256RAM DDR PC333 ,Kingstona
Prolink GeForce FX5200 128DDR
WindaXP Pro ,formacik był wczoraj ..

i mam 5360 Benchmarków w 3D marks 2001


nie, ten blad to tylko i wylacznie marne sterowniki i nieumiejetnosc konfiguracji grafy, dam glowe ze tego nie bede mial, poza tym ja mam u siebie na starych sterach i zasyfionym systemie ponad 18 tys w 3dmarku 2001 wiec BF:V moze mki naskoczyc

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
Ha ha dobry text Holman,co ty prowadzisz jakąś wojenke z BF:V o której nikt nic nie wie. :D

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Nie mam żadnej BETY ... jest to pełna wersja jaka wyszła.... z torrenta ,która ma 3CD i powtarzam ,to nie żadna beta !


Nie. Oczywiście że to ostateczna wersja (sarkazm). O ile się nie myle zrobiona przez Razora 1911 na początku lutego....Szybko skończyli okres produkcyjny i siedzieli pierdząc w stołki.

Cytuj:
Jeżli ktoś z was kupi oryginała ,i nie będzie miał takich problemów co ja ,to chwała oryginałom ,a piraty do śmieci


Ciekawe podejście. Bo ty nie jesteś zdajesie przekonany do orygnałów? Nie jesteś też zdajesie przekonany do uczciwości. Szkoda.

Cytuj:
a jeśli się okaże ,że będziecie mieli to samo co ja mam na piracie to POWODZENIA z ORYGINAŁEM.


Już ty sie nie bój - nawet jak coś jest zwalone to patch wyjdzie i będzie dobrze. Wierze w gości z EA bo się na nich nie zawiodłemani razu jak dotąd. A podejrzewam że na moim cieńkim sprzęcie i tak to odpale bez problemów i pogram.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 18:53 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2003, 17:36
Posty: 37
Lokalizacja: Gdynia
Hynol napisał(a):
Nie. Oczywiście że to ostateczna wersja (sarkazm). O ile się nie myle zrobiona przez Razora 1911 na początku lutego....Szybko skończyli okres produkcyjny i siedzieli pierdząc w stołki.


Owszem ,Razor 1911 ,początek lutego... oczywiście ,to po co nie dali w tym terminie ,tylko parę dni temu ?

Hynol napisał(a):
Ciekawe podejście. Bo ty nie jesteś zdajesie przekonany do orygnałów? Nie jesteś też zdajesie przekonany do uczciwości. Szkoda.


Nie rozumiem twojego stwierdzenia ... ale powiem Ci ,że uczciwość to dla mnie sprawa pierwszorzędna ,a na temat piratów nie chcem się wypowiadać ,biorąc pod uwagę sytuację w naszym kraju.

Hynol napisał(a):
Już ty sie nie bój - nawet jak coś jest zwalone to patch wyjdzie i będzie dobrze. Wierze w gości z EA bo się na nich nie zawiodłemani razu jak dotąd. A podejrzewam że na moim cieńkim sprzęcie i tak to odpale bez problemów i pogram.


Co ty nie powiesz... jakbym nie wiedział co to jest patch i do czego służy. Życzę Ci ,żeby BF:V chodził dobrze .. a poza tym ,nie chcem się z tobą kłucić :P podejżewam ,że jesteś dużo starszy ode mnie ..

_________________
AthlonXP 2200+ | 512RAM | GeForceFX5200
Obrazek I'm Allied Pilot ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 19:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Gornet napisał(a):
Owszem ,Razor 1911 ,początek lutego... oczywiście ,to po co nie dali w tym terminie ,tylko parę dni temu ?


Więc jest to jakaś beta na której testowano grywalność map itd., poprawiając jednocześnie błędy i właśnie dlatego nie dali.
(i prosze nie pisz mi że to ostateczna wersja bo na trzech płytach :D ). Ja też nie mam zamiaru się kłócić gdyż to co napisałem w pierwszym poście podtrzymuje w pełni. Życze ci byś się przekonał do oryginałów i by BF:V chodził ci ok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 19:16 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2003, 17:36
Posty: 37
Lokalizacja: Gdynia
Hynol napisał(a):
Życze ci byś się przekonał do oryginałów i by BF:V chodził ci ok.


Mam oryginała BF1942 i paru innych gier ,ale tylko tych co mają moje uznanie :)

Oto parę screenów z BFV jakie zrobiłem z włączonym AA :D

http://www.gornet.xann.pl/forum/bf1942/bfv_04.JPG
http://www.gornet.xann.pl/forum/bf1942/bfv_05.JPG
http://www.gornet.xann.pl/forum/bf1942/bfv_06.JPG

_________________
AthlonXP 2200+ | 512RAM | GeForceFX5200
Obrazek I'm Allied Pilot ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2004, 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Sory ze wtrace sie w wasza wymiane zdan, ale Hynol to nie jest zadna beta, pomysl troszke zanim napiszesz. Myslisz, ze wytloczenie kilkuset tysiecy plyt to jest 2 godziny - rotfl, a gdzie rozeslanie tego, wiem cos o tym bo uczestniczylem kiedys w wydaniu paru gier i to w dosc niklym nakladzie 30 tysiecy sztuk.

Skonczcie chrzanienie na ten temat, ja mam zamowiona sztuke i jesli bedzie oki to zamowimy z klanem A. jeszcze dwie, zeby w czerwcu wygrac pare nagrod 8) .

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: RE
PostNapisane: 16 mar 2004, 19:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Gornet napisał(a):

o kur...., te moje samolociki i helikopterki zajebiscie wygladaja :)

zaraz reinstalne sysa pod nowe catalysty bo jescze nvidia mi siedzi ;)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL