Teraz jest 17 maja 2024, 04:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: co powiecie
PostNapisane: 7 lis 2003, 16:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2003, 12:45
Posty: 527
Lokalizacja: Warszawa
na temat DC 1.5 ja jezcze niemam ale napewno bede mial


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2003, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
narazie nic bo sie sciąga (czekalem w kolejce 95minut) :lol:

UPDATE: 110min


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
co ja powiem.....hmmm....powiem krotko - to jest NAJLEPSZY mod do bfa :!: i decyzji nigdy nie zmienie :lol: Dlugo w niego nie gralem ale grając na mapce Bashra Edege w nocy czuje się naprawde co to jest za gra :D

ogolnie o modziku

+ wszystko
+ BASHRA w nocy
+ nowe komendy (inny dzwiek)
- nie znalazlem jeszcze zdnych bledow :lol:

Polecam jak najszybciej sciagac DC0.5 nikt nie bedzie zawiedziony :!:
Mam nadzieje ze duzo osob z polskiej sceny bedzie w niego gralo :wink:
Warto czekac na niego te te kilka godzin aby sobie pograc (wczoraj czekalem w kolejce 110minut i sie potem zaciol komp (Male Wo zabije cie :lol: ) i dziaj czekjalem 50minut i sie szybciutko sciągnoł - 3h) i jestem teraz sczęsliwym posiadaczem DC0.5

JESZCZE RAZ GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM :!: :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, 20:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
a ja powiem ze DC totalnie wymiata, super sa mapy - nocna bashra, desert shield, i przede wszystkim no fly zone !!, zwroccie uwage na chmury na tej ostatniej - pelen wypas ;), no i wspaniale akcje samolotami pod haslem KILIM :), ostra jest tez nowa bron spec opsa amerykanow - car-15, ladnie wymiata

niezle se tez teksty irakijczykow :), wywoluja totalna beke, np. f7-f7 jest : jollajollajolla hehhee, inne tez sa niezle, czuje sie jakbym kebaba kupowal hehehehe

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2003, 11:40
Posty: 894
DC wymiata to wiadomo :wink:
Jednak jak narazie dopatrzyłem się jednej niedoróbki lub błęda w wyświetlaniu grafiki. Z daleka textury pasa startowego niekiedy robią się jak by pocięte na paski gdzie co drugi pasek jest przeźroczysty :(
Na 0.4 czegoś takiego nie miałem (GF3).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, 21:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
tak tez to mialem niestety, ale to nie zalezy od karty mysle, nazwalbym to zjawisko "migajacy pas" ;)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2003, 11:40
Posty: 894
No też mi się zdaje że to nie od karty bo takie same błedy miałem na R9000 i zwykłym BF w czasach v1.3 przy 16bit kolorze. Coś chyba jest teges w engine BF i DC 0.5 akurat odkrywa tego bugusa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
Wszystko kikaz, ładne rakiety, wybuchy lepsze. tylko coś mi Desert Shield laguje chyba czas zmieniejszyć detale :/ Ale tak btw to zajebista mapa :D

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2003, 11:40
Posty: 894
Chyba w 0.5 zwiększyły się wymagania co do łącz serwerów i graczy bo faktycznie laguje znacznie bardziej niż 0.4 :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2003, 23:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
to prawda, zwlaszcza na No fly zone potrafi poteznie przylagowac, poza tym nowe chmury sa sliczne i wypasione ale bardzo obciazaja podsystem graficzny

ja mam axp3200+ i gf4ti4400, 14 tys w 3dsmarku 2001 i zdarzaja mi sie momenty zauwazalnego spadku fpsow, bardzo rzadko ale jednak, natomiast kaczy na p4 2.4 i ti 4200 i 10k w marku narzekal troche ze mu klatkuje (chociaz moze to byc wina lacza tez nie mogacego odebrac wystarczajacej liczby informacji)

na tej mapie sie bardzo duzo dzieje, samoloty szybko zasuwaja, smigaja rakiety, zarowno proc jak i grafa maja kupe roboty

no niestety panowie brutalna prawda jest taka ze sprzet trzeba ciagle upgradeowac ;)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, 02:31 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
no flight... wlasnie wracam z servera 32os... powiem tak.. mapa jest niegrywalna... wszyscy kolka kreca wokol flag, ani stracic ani nic... day 2 tej mapy to co innego pure deathmatch.. i jak zwykle base camperzy... :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, 02:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
no flight... wlasnie wracam z servera 32os... powiem tak.. mapa jest niegrywalna... wszyscy kolka kreca wokol flag, ani stracic ani nic... day 2 tej mapy to co innego pure deathmatch.. i jak zwykle base camperzy... :?

jaka niegrywalna?, bo zestrzelenie trzeba umiec sobie wypracowac hehe, to nie BF w ktorym samoloty zachowuja sie jak na zlocie emerytow, to juz nie jest spacerek zolwim tempem po niebie samolotem ktory natychmiast przepada przy wznoszeniu, tutaj trzeba umiec latac i stosowac pelen zakres figur walki manewrowej we wszystkich plaszczyznach a takze operowac ciagiem zeby wyjsc kolesiowi na 6ta albo przywalic mu rakieta pod katem prostym (wywoluje to spore zdziwienie u niektorych hihihihi), no i przeciez o to chodzi zeby do siebie jak najwiecej strzelac, tyle ze tutaj to nie deathmatch tylko dogfight w pelnym tego slowa znaczeniu :), basecamperzy?, "das ist ein krieg" jak dzis odpowiedzialem jednemu frycowi ktory plakal ze skasowalem go tuz po oderwaniu sie od pasa, jak nie ma co przejmowac to naturalne ze atakuje sie lotnisko wroga prawda?, co wiecej nalot na lotnisko wroga to jest jeden z najwazniejszych elementow pozwalajacych obezwladnic lotnictwo przeciwnika, i on albo umie sie obronic albo trzyma tylek w bunkrach, smierc niedzielnym pilotom co nie znaja immelmana i jednookim artylerzystom walacym bez wyprzedzenia ;), full throttle i fox 3 8)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2003, 11:40
Posty: 894
Właśnie jak się kręcą wokół flag to najłatwiej zestrzelić :)
A co do mapy to mi osobiście nie przypadła do gustu. Wieje na niej nudą i brakiem taktyki. Większość ludzi po wystartowaniu leci do flagi gdzie się kręci albo do bazy wroga.Jak ich zestrzelą to znowu do samolotu i to samo w kółko bez żadnej taktyki, planowania czy działania w grupie.
Dla mnie ta mapka to mapa szkoleniowa na myśliwce :) Jak ktoś chce podnieść sobie skilla w lataniu to ta mapa najlepsza. Ale granie na niej... monotonia & nuuuuda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2003, 17:23
Posty: 1386
Lokalizacja: Rakowiec
Oprócz mrygających pasów mam jeszcze znikające lotniskowce...po prostu robię abordaż na takiego bydlaka a ten znika razem z całą zawartością...no ciekawe...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2003, 13:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Witam.

Faktycznie, DC 0.5 wniósł wiele nowego.
Oprawa dźwiękowa powala, oryginalne teksty irakijczyków powalają.
Biorąc pod uwagę ich oryginalność i autentyczność są "boskie".

Potwierdzę to co pisze Fenio; niestety skurczybyki podnieśli detale graficzne. Nie wszyscy mogą się raczyć pełnymi detalami. Dodatkowo serwery strasznie lagują. Nie było tego w wersji 0.4. Jeśli tego szybko nie naprawią ... będzie nieciekawie. Wczoraj od 21.00 trenowałem nowe zachowania w wersji 0.5. Więkoszść czasu na serwarach zza zachodniej granicy, niestety wiele kilim nie było udanych ze względu na wysokie pingi. Dodatkowo liczba pow. 32 graczy i nie dało się wykorzystywać taktycznie możliwości sprzętu. Nawet z R9500Pro, 2.2Ghz CPU, 1GB Ramu, łączem 256kb/s co jakiś czas są lagi. Może nie sprzętowe ale "na łączach".
Muszą to porawić, koniecznie. Dopiero po 01:00 w nocy serwer u Jankesów pozwolił na pene "rozwiniecie skrzydeł" i spadł do poziomu 15-20.

Co do samych zmian w 0.5 jest ich wiele.
Teraz już nie wystraczy wejśc na ogon byle jakiemu "skrzydlakowi" i nacisnąć spust FIRE. Zwiększyli skill zestrzeleń, czuć wyraźną różnicę.
Martwi mnie fakt, że zjechali na manewrowości Mig-29go.
F-16 robi z nim co chce, bez względu na umiejętności pilota.
Zauważyłem to na rewelacyjnej mapie No Fly Zone.
Faktycznie, bardzo przemyślana mapa.
Chmury nie są genialne, ale dają wspaniałem wrażenie.
Maszyny F-15, F-16 vs Mig29 i Mirage.
O ile Ci pierwsi zostali bez zmian względem zachowań zgodnych z wersją 0.4 o tyle Mig-owi zabrano z przyspieszenia i wydaje mi się, iż lekko jest dociążony. Zrównywałem sie niejednokrotnie w wyniku konfrontacji celem wykonania KILIM z F-16 i zauważałem dziwną rzecz, mianowicie będąc już na minimalnej prędkości przelotowej, siedząc twardo na ogonie, minimalnie przed utratą nośności wyraźnie F-16 robił co chciał w kwestii manewrów. W wersji 0.4 w rękach sprawnego pilota z pełnym po zęby wyposażeniem był nie do pobicia nawet przez F-16 ... teraz jest zupełnie odwrotnie. Z szybkich zmian wyraźnie wyczułem zwiększoną wytrzymałość maszyn zwanych "śmigłowcami" :)
BTW: misje desantowe na El Alamein sławetnym Mi-8 są REWELACYJNE 8)
Odnośnie "gąsienicowato-jezdnych" się nie wypowiadam, gdyż paliwo lotnicze jest mi bliższe.

Na koniec. Tak, są bugi graficzne. W No Fly Zone jedna flaga wisi w powietrzu :-)

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL