Teraz jest 21 maja 2024, 10:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 gru 2003, 12:20 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
"Electronic Arts and developer Dice have announced that the next version of Battlefield 1942 includes the anticheat tool Punkbuster; version 1.6 is now being tested and will be released soon"
http://www.clanbase.com/news.php?nid=107861&mid=0&lid=0 - chyba rozwiaze kilka problemow 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 12:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
No i po co drugi topic...
http://forum.battlefield1942.pl/viewtop ... 2&start=30

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2002, 22:32
Posty: 1397
Lokalizacja: Wawa
No i spoko. Costam juz o tym bylo ale dobrze ze piszesz :D Przynajmniej zmniejszy sie ilosc cziterow :)

_________________
Pan Szmata
OBIT M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS

HIC NATUS EST
Scierkens
M.D. CCC. XXIII. CALENDIS NOVEMBRIS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 12:29 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2003, 10:54
Posty: 160
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
:D Nareszcie..............................Electronic Arts and developer Dice have announced that the next version of Battlefield 1942 includes the anticheat tool Punkbuster; version 1.6 is now being tested and will be released soon.
........................................................................................................
Electronic Arts and developer Dice oglosily ze nastepna wersja Bfa bedzie zawierala anticheat (punkbuster) versia 1.6 jest obecnie testowana i wejdzie w krotce na rynek........Moglismy raczej to umiescic w poscie Okoty :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 12:34 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
Mayek napisał(a):

sry, tamtego topicu nie sledze, dzis rano wrocilem z trzydniowych andrzejek, a info wydalo mi sie wazne... :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 17:50 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2003, 12:04
Posty: 20
Tylko że niestety każdy będzie miał szpiega w kompie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 17:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
w jakim sensie szpiega? bedzie przesylal jakies info czy tak ogolnie sobie gadacie? poleci na niego spybot i adaware od razu, a poza tym jak sie ma firewalla to sie blokuje niepotrzebne polaczenia, ode mnie dostanie zezwolenie na kontrole moich plikow tylko na wejsciu na serw (czy co tam bedzie potrzebowal zeby mnie sprawdzic) i wiecej nie ma takiej opcji zebym mu zezwolil na jakies inne polaczenia, nie ma glupich :)

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 18:00 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
Holman --> no to jeśli nic się nie zmieniło od czasów PB z CSa, cały serwer (w sensie wszyscy gracze) co chwila będzie się dowiadywał, że blokujesz połączenia z PB, a jeśli serwer będzie odpowiednio ustawiony, dostaniesz z miejsca kicka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 18:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Cubituss napisał(a):
Holman --> no to jeśli nic się nie zmieniło od czasów PB z CSa, cały serwer (w sensie wszyscy gracze) co chwila będzie się dowiadywał, że blokujesz połączenia z PB, a jeśli serwer będzie odpowiednio ustawiony, dostaniesz z miejsca kicka.

hmm no to powstaje problem bo nie lubie jak nie wiem co jest wysylane w swiat z mojego kompa, jakies konkrety a propos tego szpiega czy to tylko bicie piany?

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 18:20 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
Holman --> bicie piany, PB działa z powodzeniem w iluśtam grach sieciowych i jakoś nikt tego programu nie oskarża o szpiegostwo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2003, 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Holman -> Ja na firewallu (sprzetowy) mam zablokowane wszystko i jest okej, wazne ze w AA masz zaznczona odpowiednia opcje.

Co do szpiegowania, to PB skanuje Ci pamiec kompa i pliki gry (konfigi itp), wszystko to odbywa sie co jakis czas. Mam nadzieje ze nie bedzie mial podobnych problemow do PB z AA, czyli kick za duplikat nicka (choc tego nie bedzie bo w BF nick mozna zmienic w kazdej chwili), poza tym zdarzaja sie kicki z tzw. nieznanych powodow (nie grozne, wylatujesz z serwa, ale nie dostajesz bana). Czasem jest problem z updatem PB, wtedy robisz to recznie (chodz z reguly online update powienie dzialac, ale nie wszystkim), jesli nie zrobisz tego nie wchodzisz na serwer. Fajna rzecza jest PB_kick, czyli jesli koles dostanie odpowiedznia ilosc punktow (od innych graczy doataje 1 punkt, od admina moze dostac bodajze do 100) to dostaje kicka i jednoczesnie bana na jakis czas, dobre na TK.

Dobra bo sie rozpisalem, ale to moje spostrzezenia z gry w AA.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
To tez nie jest najlepsze wyjscie.. powinno byc takie ustawienie ze opoznia spawna za drugim TK zrobionym w kolejnej rundzie - kazdemu moze sie zdarzyc TK szczegolnie jak sie gra z banda niedoswiadczonych graczy, ktorzy wpadaja pod gasienice np. tigera chcec wskoczyc na niego etc. Przy takim ustawieni np. na berlinie alienci maja marne szanse na wygranie.. tam TK jest nagminne.. nie da sie inaczej ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL