Teraz jest 17 maja 2024, 19:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, 12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 09:19
Posty: 239
Lokalizacja: Warszawa
Pawel SS napisał(a):
Kal-El napisał(a):
Pawel SS napisał(a):
Kibol ***** twoja mac (sorry za słownictwo,ale mam juz dosc tych podejzen ze strony spqr w kierunku mojej osoby i calego klanu WA)zacznijcie grac i przestancie cala wina za wasze niepowodzenia zwalac na cheaty :!: :!: :!:


sorry kolego ale jak masz jakieś problemy z samoakceptacja to może napisz do Kasi :!:
i nie *@&$@$ tu na forum OK
i od naszego klanu sie odczep, nikt nigdy z nas nie napisał, że ktoś od was, jak i z innego klanu używa zabronionych programów.
Wiec wrzuć na loooz człowieku :!:
przeciez wlasnie zasugerowal to KIbol a ostatnio słyszałem to od Titusa wiec nie mów ze nikt nic nie mówi(mam nadzieje ze zrozumiales to co mial na mysli Kibol :?: a moze nie chciales zrozumiec :?: )

Fakt kierowałem to do ciebie.. ale nie do kogoś innego tylko do ciebie. A czemu, sam dobrze wiesz. Koniec dyskusji, nie odpowiadam, bo swoje wiem.

_________________
ObrazekSenatus PopulusQue Romanus


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2003, 08:57
Posty: 1009
Lokalizacja: Sosnowiec
Go go go Garet! :D Nie chcemy tutaj przynudzania :twisted:

_________________
- Eagle Thrust formation target 2800 yards -- begin psch-war operations.
- 700 -- 600 yards -- 500 -- Commence firing.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2003, 13:50
Posty: 471
Lokalizacja: Łodz
KIBOL napisał(a):
Pawel SS napisał(a):
Kal-El napisał(a):
Pawel SS napisał(a):
Kibol ***** twoja mac (sorry za słownictwo,ale mam juz dosc tych podejzen ze strony spqr w kierunku mojej osoby i calego klanu WA)zacznijcie grac i przestancie cala wina za wasze niepowodzenia zwalac na cheaty :!: :!: :!:


sorry kolego ale jak masz jakieś problemy z samoakceptacja to może napisz do Kasi :!:
i nie *@&$@$ tu na forum OK
i od naszego klanu sie odczep, nikt nigdy z nas nie napisał, że ktoś od was, jak i z innego klanu używa zabronionych programów.
Wiec wrzuć na loooz człowieku :!:
przeciez wlasnie zasugerowal to KIbol a ostatnio słyszałem to od Titusa wiec nie mów ze nikt nic nie mówi(mam nadzieje ze zrozumiales to co mial na mysli Kibol :?: a moze nie chciales zrozumiec :?: )

Fakt kierowałem to do ciebie.. ale nie do kogoś innego tylko do ciebie. A czemu, sam dobrze wiesz. Koniec dyskusji, nie odpowiadam, bo swoje wiem.
No własnie nie wiem wiec przedstaw mi dowody a jak nie mozesz ich przedstawic to zamilknij


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, 13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2003, 11:35
Posty: 1528
Lokalizacja: G.M.
pawell cziter? :D a jakiego czita miał by używać? pytam tylko tak z ciekawosci bo nigdy mnie niczym tak nie zaskoczył żebym tak miał sobie pomyśleć. :D

_________________
Michał A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, 14:25 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2003, 15:08
Posty: 1101
"painful bazooka cheat". Też stosuję, strzelając z wschodniego brzegu Charkowa w zakampione katiusze na wzgórzu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, 14:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2003, 15:39
Posty: 996
Lokalizacja: Warszawa
michał napisał(a):
pawell cziter? :D a jakiego czita miał by używać? pytam tylko tak z ciekawosci bo nigdy mnie niczym tak nie zaskoczył żebym tak miał sobie pomyśleć. :D


Popatrz na jego avatarka, to mówi wszystko. Uchyla się przed pociskami :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2003, 20:09 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2003, 12:04
Posty: 20
A Ci sie znowu kłucą... ach te dzieci :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL